Kuriose valstybėse kailinės kepurės yra populiariausios?

kepureKailinės kepurės Lietuvoje populiarėja su kiekvienais metais, ką lemia tiek vis gerėjanti šalies gyventojų ekonominė situacija, tiek ir kailinių kepurių privalumai, kaip puiki išvaizda bei ilgaamžiškumas.

JAV
Jungtinės Amerikos Valstijos – šalis, kurioje kailinės kepurės turi tiesiog sensacingai didelę paklausą, ko pasekoje šaltesniu metų laiku eidami gatve praktiškai nematysite moterų, kurios nedėvėtų tokių kepurių. Taip iš esmės yra dėl fakto, jog nemažoje JAV dalyje bent keletas mėnesių per metus yra pakankamai šalti, ko pasekoje kiek tik įmanoma šiltesnis galvos apdangalas yra tiesiog privalus turėti. Prie išskirtinio kailinių kepurių paklausumo šioje Šiaurės Amerikos žemyno šalyje prisideda ir tai, jog šioje valstybėje yra įsikūrusi gan didelė kailines kepures gaminančių kompanijų dalis, kuri neabejotinai didžiausią dėmesį skiria būtent vietinei rinkai, kas garantuoja tiek maksimaliai stiprią kailinių kepurių reklamos kampaniją, tiek ir išskirtinai plačią tokio tipo kepurių pasiūlą šioje šalyje.

Skandinavijos šalys
Skandinavijos regiono valstybės, kaip Islandija, Danija, Švedija, Norvegija bei Suomija – dar vienas pasaulio kampelis, kuriame bent vieną kailinę kepurę turi praktiškai kiekviena šeima. Ir nors kailines kepures gaminančių kompanijų šiame regione nėra tiek daug kiek JAV, o ir šių kepurių pasirinkimas nėra toks didelis, tačiau to ir nereikia – kailinių kepurių populiarumą šiose valstybėse garantuoja pakankamai atšiaurus klimatas, ypač šiaurinėse šių šalių dalyse. Būtent dėl to, jei jau nuspręsite vykti į vieną ar kitą šio regiono šalį kad ir bent keletui dienų – iš anksto pasirūpinkite kailine kepure, kadangi esant atšiauriam orui be jos kelionė gali tapti tikrų tikriausiu košmaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>