Originalios veiklos bernvakario vakarėliui

Originalios veiklos bernvakario vakarėliui

Nesvarbu, ar praleisite naktį be jokių apribojimų, ar keliautumėte į užsienį, ar planuojate ką nors šiek tiek civilizuoto, yra daugybė įdomių būdų, kaip suburti visus draugus nepamirštamam bernvakariui. Pramogos bernvakariui yra sukurtos kiekvieno jaunikio norams ir poreikiams. Užduotys bernvakariams yra vienas iš linksmosios šio susitikimo dalies, tai sudaro įsimintinas akimirkas kiekvienam bernvakariui. Bernvakario dovanos yra tradicinis dalykas, kuomet visi draugai, įteikia simbolinį atsiminimą.

(daugiau…)

Skaityti toliau

Bernvakaris – pasilinksminimas prieš vestuves

bernvakarisBernvakaris – tai senas vyriškas vestuvinis paprotys, kuris jau turi savo susiformavusias tradicijas ir įvairius būdus jį švęsti. Per bernvakarį jaunikis atsisveikina su vienišiaus gyvenimu, ir atšvenčia jį taip, kad šis paskutinis vakaras jaunos jaunystės jis prisimintų ilgą laiką.
Tradiciškai skaitosi, kad bernvakarius švenčia naktį prieš vestuves, bet greičiausiai tai mitas. Po bemiegės bernvakario nakties, vestuvės atrodys begalinės, ir pirmoji vestuvinė naktis greičiausiai nesuteiktų jokio džiaugsmo, o taptų giliu miegu negu mylėjimosi džiaugsmu. Todėl, organizuojant bernvakarį, jaunikis turi pasirinkti datą likus kelioms dienoms iki vestuvių. Idealiai būtų, jog tai galėtų būti paskutinis savaitgalis prieš vestuves, kai pramogų įstaigos gali pasiūlyti didelį pasirinkimą įvairių šou. Yra keletas būdų, kaip atšvęsti nepamirštamą bernvakarį. (daugiau…)

Skaityti toliau