Sidabrinės krikštynų dovanos – visam gyvenimui

Krikstynu dovanosKrikštynos – pirmoji ir vienintelė tokia šventė vaiko gyvenime, tai vaiko prisijungimo prie Bažnyčios šventė, turinti labai didelę simbolinę reikšmę, todėl krikštynų svečiai visada labai ruošiasi šiai dienai ir detaliai apgalvoja dovaną vaikui. Yra keli skirtingi dovanų pasirinkimo kriterijai, tokie kaip santykis su vaiku, finansinės galimybės, dovanos tikslas ir panašiai. Tačiau vienas iš populiariausių krikštynų dovanos pasirinkimo, ypatingai dovanos nuo krikšto tėvų – juvelyriniai dirbiniai. (daugiau…)

Skaityti toliau

Gražūs žodžiai gimtadienio proga

gražūs-žodžiaiGimtadienis – viena svarbiausių švenčių metuose kiekvienam žmogui. Gimtadienis yra ta diena, kuomet praeina lygiai dar vieni metai nuo jūsų atsiradimo šioje žemėje, todėl vienaip ar kitaip, tai yra tikrai džiugi proga. Vis dėlto, kokie gražūs žodžiai, sveikinimai yra tinkamiausi gimtadienio proga? Šį klausimą ir nagrinėsime šiandieniniame straipsnyje. (daugiau…)

Skaityti toliau

Sveikinimai meilės dienai

valentino dienos sveikinimaiDabar, kuomet artėja Valentino diena, jūs būtinai turite pagalvoti apie tai, kokie Valentino dienos sveikinimai labiausiai patiks jūsų išrinktajam žmogui. Internete yra nemažai paprastų ir nepaprastų sveikinimų šios dienos proga, tad jeigu neturėsite jokių idėjų, tikrai rasite kažką įdomaus internete ir galėsite savo norimą sveikinimą pritaikyti realiame gyvenime. Žinoma, neretai būna ir taip, kad internete dalis sveikinimų būna jau labai banalūs, tačiau niekas ir neverčia naudotis tokiais sveikinimais – geriau išsirinkite tai, kas jums tikrai labai patiktų. (daugiau…)

Skaityti toliau