Kas yra stekai

Kas yra stekai?

BDSM yra įvairių seksualinių praktikų, apimančių surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą, santrumpa. Į šią praktiką dažniausiai yra įtraukiami partneriai, atliekantys tam tikrus vaidmenis, kuriuose vienas partneris yra dominuojantis, o kitas – nuolankus. Tai dažniausiai apima skausmo ir vaidmenų žaidimus miegamajame. Nors tai dažnai vaizduojama, kaip nukrypimas nuo normos ir tabu, tyrimai parodė, kad tai labai įprasta daugelio asmenų ir porų domėjimosi sritis. Stekai paprastai tariant yra botagai, meilės žaidimus paverčiantys į aistringas ir malonias kančias. Toliau straipsnyje aptarsime, kodėl jų populiarumas taip išaugo. (daugiau…)

Skaityti toliau

Kokiam figūros tipui tinka vientisi maudymosi kostiumėliai

Kokiam figūros tipui tinka vientisi maudymosi kostiumėliai?

Ne paslaptis, kad maudymosi kostiumėlis moterims – tai vienas svarbiausių aksesuarų vasaros metu. Pasižvalgius po poilsiautojų pilną paplūdimį jų galima pamatyti pačių įvairiausių.

Tačiau ne kiekvienas kostiumėlis gali tikti, todėl labai svarbu maudymosi kostiumėlį rinktis gerai įvertinus visus aspektus. Kartais ir pats gražiausias maudymosi kostiumėlis gali netekti žavesio, jeigu jis visiškai netinka. Tai gali nutikti net ir dėl spalvos, ar moters kūno formų.

Šiuo metu maudymosi kostiumėlių asortimentas gausus ne tik skirtingais modeliais, spalvomis, bet ir dydžiais. Todėl juos nesunkiai gali įsigyti ir patį mažiausią dydį dėvinčios, ir didesnių dydžių ieškančios moterys bei merginos https://www.atlantic-shop.lt/maudymosi-kostiumeliai.

Kalbant apie maudymosi kostiumėlių modelius, nėra jokių taisyklių, kurie kokiam figūros tipui yra skirti. Svarbu, kad pati moteris jaustųsi gerai ir komfortiškai. Žinoma, internete galima rasti nemažai rekomendacijų, padedančių išsirinkti patį tinkamiausią kostiumėlio modelį.

Vientisi maudymosi kostiumėliai – bene tas modelis, kuris tinka kiekvienai moteriai ar merginai. Tačiau jų asortimentas ir įvairovė taip pat labai gausi, todėl svarbiausia atkreipti dėmesį į kostiumėlio dydį. Jis jokiu būdu neturėtų būti per mažo dydžio ir ne per didelis, idealu – maksimaliai komfortiškai prigludęs prie kūno.

Vientisus maudymukus dažniau renkasi didesnį rūbų dydį dėvinčios moterys, tačiau tai tikrai nėra taisyklė. Vientisi maudymosi kostiumėliai dažniausiai pasirenkami plaukiojimui baseine, pramogaujant vandens parke ar užsiimant kitomis vandens pramogomis. Tai suteikia užtikrintumo, kad apatinė maudymuko dalis netikėtai neliks vandenyje.

Atsižvelgti labiausiai reikėtų į krūtinės dydį ir rinktis tokį, maudymuką, kuris tinkamas jūsų krūtinei. Apatinę dali pagal poreikius galite rinktis bikini tipo, su įprastomis kelnaitėmis arba šortukais. Kiekvienai moteriai rekomenduojama turėti bent du skirtingus modelius skirtingiems poreikiams.

Skaityti toliau

prezervatyvai

Ką reikėtų žinoti apie vienos nakties nuotykius?

Terminas „vienos nakties nuotykiai“ gali skambėti tikrai intriguojančiai ar net įdomiai. Tačiau už gundančio fasado slypi daugybė dalykų, apie kuriuos net nepagalvojame. Neįpareigojantys santykiai galbūt ir gali pasirodyti kaip smagus laiko praleidimo būdas, tačiau žvelgiant objektyviai, iš jų gali būti daugiau vargo nei naudos. Kad ir kaip ten bebūtų, be išankstinių nusistatymų pasistenkime nešališkai pasižiūrėti į vienos nakties nuotykių temą bei pasigilinkime į tai, ką vertėtų žinoti prieš įsipainiojant į tokią situaciją. (daugiau…)

Skaityti toliau

4 priežastys, kodėl prezervatyvai internetu geriau

Turbūt retas drįstų paprieštarauti, kad pati lengviausiai prieinama ir mažiausiai žalojanti sveikatą kontraceptinė priemonė – tai prezervatyvai. Žinoma, iškart atmeskime tą variantą, kad visam gyvenimui reikėtų atsisakyti sekso. Jau daug šimtmečių žmonės naudoja šią priemonę siekdami apsisaugoti nuo netikėto bei neplanuojamo nėštumo. Nors patys turbūt retai pagalvojame apie galimybę užsikrėsti ligomis, tačiau ši kontraceptinė priemonė ypač aktuali užkertant kelią itin sudėtingoms tik lytiniu būdu plintančioms ligoms. (daugiau…)

Skaityti toliau