papildai sveikatai

Maisto papildai sveikatai internetu

Sveikatai ir gerai savijautai svarbu gauti reikiamą vitaminų ir mineralų kiekį, aprūpinti organizmą reikalingomomis rūgštimis bei kitomis medžiagomis. Ne visada reikiamas medžiagas gauname su maistu, ne visas rekomenduojamas vitaminų ir kitų reikalingų medžiagų normas, įtemtas gyvenimo ritmas, nevisaverte mityba, tokiu atveju būtina jų gauti papildomai, o geriausias būdas tai padaryti- vartoti kokybiškus maisto papildus. Visą tai galima rasti elektroninėje erdvėje ir užsisakyti internetu, tai produktai – bendrai savijautai ir sportuojantiems, pavieniai vitaminai, mineralai bei jų rinkiniai. Vitaminai vyrams: B grupės vitaminai, vitamminas C, D, magnis ir kt. Omega rūgštys: omega 3, 3- 6 -9 rūgštys- organizme negaminamos, todėl būtinos gauti iš šalies. Maisto papildai sąnariams- padės palaikyti sąnarių sveikatą, kas ypač svarbu sportuojantiems, kurių sąnariams tenka didelės apkrovos. Miegui gerinti – puiki pagalba, jei yra poreikis pagerinti miego kokybę. Smegenų veiklai- saugo smegenis nuo dirgiklių, atpalaiduoja, ramina, bet neslopina, teigiamai veikia koncentraciją ir atmintį.

Kaip palaikyti sveiką mitybą?

Norint palaikyti sveiką mitybą, patartina rinktis kolorijų sudėtyje neturinčius padažus, sirupus, riešutų sviestą, maisto gaminimui skirtus priedus ir baltyminius batonėlius. Sirupų ir padažų pasirinkimas maloniai nustebins- plati skonių įvairovė leis rinktis norimus, pamėgtus bei išbandyti daug naujienų, kuriomis papildysite savo mitybą. Riešutų sviestas- labai naudingas ir maistingas užkandis, tapsiantis puikaus skonio baltymų šaltinių. Baltyminiai batonėliai nėra maisto pakaitalas, bet tai puikus reikalingų medžiagų šaltinis, idealiai tiksiantis net tiems, kurie skaičiuoja kolorijas.

Kokia baltymų reikšmė žmogaus organizmui?

Baltymų yra ląstelių bei audinių sudėtyje, jie reikšmingi kovose su infekcijomis, pelnytai vadinami statybiniais elementais, kai kalbama apie raumenų augimą, atkūrimą, formų išlaikymą, baltymai nenuginčijamai vertingi treniruočių metu, norint daugiau ištvermės, baltymai reikšmingi pradedant sportuoti, tiek užsiimant tam tikromis sporto šakomis profesionaliai. Svarbu pasirinkti tinkamus baltymus, kurie geriausi jums, priklauso nuo individualių tikslų, mitybos ypatumų. Baltymus labai vertina moterys besilaikančios dietos, nes baltymai malšina alkio jausmą ir padeda palaikyti liesą raumenų masę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>