DSC_9417-1-1000x665

Miegančios rožės – ilgai primins apie jūsų jausmus

Kiekviena moteris jaučiasi ypatinga, kai iš mylimojo ar gerbėjo gauna gėlių. O jei dar tos gėlės yra nepaprastos, turinčios stebuklingą ilgaamžiškumo galią ir niekada nenuvysta, tuomet iš vis nuostabu?

Jau keletą metų floristikos rinkoje karaliauja miegančios rožės. Šios gėlės itin išpopuliarėjo po to, kai kino teatruose pasirodė žymus Holivudo filmas „Gražuolė ir pabaisa“. Kur stebuklinga gėlelė nulemia Gražuolės likimą. Taigi toks fatališkas gėlės įvaizdis persikėlė ir į realų gyvenimą, kur „mieganti rožė“ tapo geidžiama visų moterų dovana.

„Miegančios rožės“ – tai modernia ekologiška augalų stabilizavimo technologija apdorotos rožės, kurios gali net iki kelių metų žydėti ir išlaikyti savo natūralų grožį. Stabilizavimo procesui yra naudojama aplinka ir žmogui nekenksminga medžiaga –glicerinas, o vėliau jos yra sudžiovinamos specialioje temperatūroje. Naudojamos ir kitos augalų rūšys, siekiant išsaugoti jų grožį ilgą laiką, tačiau didžiausią paklausą turi būtent rožės. Jų asortimentas yra itin platus, galima rinktis ne tik iš įprastų raudonų atspalvių, bet ir ekstravagantiškos juodos ar mėlynos spalvos. Viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir fantazijos. „Miegančias rožes“ žmonės dažniausiai renkasi įvairiomis progomis: gimtadieniams, jubiliejams, Šv. Valentino dienai ar eidami sveikinti jaunavedžių. Vis dažniau ryškėja tendencija, kad vyrai tokias rožes ar jų kompozicijas renkasi savo mylimai moteriai. Tai jau tapo lyg ir amžinos meilės ir draugystės simboliu.

Šių gėlių priežiūra yra visai nesudėtinga, patariama jų nestatyti tokioje vietoje, kur yra tiesioginė saulės šviesa, o vėliau užtenka nestipria vėsia oro srove nupūsti susikaupusias dulkes, nors yra parduodamos kompozicijos ir su specialiu stiklo gaubtu. Taigi jei norite džiaugtis gėlėmis ilgiau ir papuošti savo namus, tuomet „miegančios rožės“ yra puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>