29. Miestai Europoje, kuriuos privalote aplankyti.

Miestai Europoje, kuriuos privalote aplankyti

Geriausios vietos Europoje suteiks neįtikėtinų įspūdžių jums, norintiems keliauti į Senąjį žemyną. Lengvai judant ir artėjant daugeliui jų galima pažinti net ne vieną ir stebėtis tuo, ką matome filmuose ir nuotraukose.

Norint nuspręsti, kuri yra ideali kelionės kryptis, svarbu apibrėžti kelionės tikslą, juk pasirinkimai skiriasi nuo miestų, turinčių tūkstantmetę istoriją, iki rojaus paplūdimių ir megapolių, kuriuose susimaišo modernumas ir tradicijos. Bet kokiu atveju, aišku, kad čia rasite egzotiškų, neįtikėtinų, rojaus vietų ir gražiausių Europos miestų, jau nekalbant apie nuostabius topinius Europos miestus.

Gražiausi europos miestai – apžvelkime kelis

Budapeštas

Budapeštas yra Vengrijos sostinė ir daugiausiai gyventojų turintis miestas bei vienas didžiausių Europos Sąjungos miestų. Čia yra Vengrijos parlamento pastatas ir Gellrt kalva, nuo kurios atsiveria nuostabūs miesto ir per jį tekančios Dunojaus panoraminiai vaizdai. Šis gražus miestas yra žinomas dėl savo gyvybingo naktinio gyvenimo, kuriame yra daugybė barų ir klubų, esančių griuvėsių barų rajone. Budapeštas yra turtingas kultūros, maisto ir vyno. Jame yra geriausi bet kurio Europos miesto muziejai, ypač tiems, kurie mėgsta kelionių fotografiją.

Barselona

Vienas iš žymiausių Barselonos istorijos laikotarpių yra tada, kai ją valdė katalonai, kurie buvo nuožmi nepriklausoma tauta. Šis laikotarpis ryškiausiai švenčiamas per architektūrą ir meną, o kai kurie žymiausi Barselonos orientyrai yra iš šio laikotarpio.

Šiandien Barseloną Europoje privalo aplankyti kiekvienas, ieškantis miesto su įvairia kultūra ir atmosfera, kuri tikrai paliks įspūdį kiekvienam apsilankiusiam. Barselonoje yra daug dalykų, kuriuos reikia nuveikti, tačiau kai kurios iš populiariausių lankytinų vietų yra pamatyti garsiąją Gaudis architektūrą, pvz., Sagrada Familia, pasivaikščioti La Rambla ir mėgautis nenutrūkstamu teigiamu pojūčiu Bogatell paplūdimyje.

Reikjavikas

Ledo ir ugnies šalis, Islandija žinoma kaip šalta ir tolima vieta. Įspūdingų kraštovaizdžių ir neįprastos veiklos šalis turi labai mišrią, kupiną atradimų sostinę. Reikjavikas yra labai rekomenduojama vieta keliautojams, kurie nori daug daugiau nei tiesiog pasinerti į ledinę gamtą. Kitaip tariant, miestas yra kultūros, pramogų, gamtos ir nuotykių mišinys. Jei vykstate į Reikjaviką, žinokite, kad yra keletas vietų, kuriose organizuojamos ekskursijos ir pateikiama informacija apie galimybes sekti šiaurės pašvaistę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>