Nagų dizainas

Nagų dizainasNagų dizaino sąvoka apima manikiūro ar pedikiūro metu nagams suteikiamą formą bei tai, kaip jie yra papuošiami ar dekoruojami. Tai – labai platus terminas, apimantis ir technikas, kuriomis dailinami nagai, ir galutinių rezultatų aibę.

 

 

Procedūrų metu sukuriami dizainai skirstomi kaip:

  • Trumpi;
  • Ilgi;
  • Ovalūs;
  • Kvadratiniai;
  • Kvadratiniai su užapvalintais kraštais;
  • Migdolo formos;
  • Smailūs arba nusmailinti.

Visi šie nagai tinka ir dera labai gražiai, tačiau nuo jūsų pirštų, asmeninio požiūrio ir aprangos gali keistis nagų dizaino tipas, kuris jums vis dėlto yra arčiausiai širdies. Keisti nagų formą nėra labai paprasta, tačiau tai gana dažna ir prieinama paslauga. Beveik visus įmanomus rezultatus galite pasiekti nagų priauginimo procedūros metu. Tam, kad būtų išgauta graži, vientisa ir „švari“ nagų forma, reikia laiko, žinių, patirties bei tinkamų priemonių. Dėl šių priežasčių, norėdamos keisti ar koreguoti bei pasidaryti kitokio tipo nagus, geriau kreipkitės į specialistę, kuri atliks kokybišką paslaugą.

Skirtingų tipų nagai – skirtingoms progoms. Galbūt jums labai patinka smailūs arba kvadratiniai nagai, tačiau dirbate su arba namuose auginate mažą vaiką, tokio pasirinkimo reiktų vengti. Vienas neatidus judesys gali vaiką užgauti, todėl galite pasirinkti nagus su užapvalintais kraštais arba tiesiog ovalius nagus. Išsirinkusios naują nagų formą tikrai nenusivilsite. Jeigu darbas bus atliktas kokybiškai, jus žavės ne tik „naujų nagų“ efektas, bet ir tai, jog neįprastas vaizdas yra tikrai gražus.

Kokį dizainą rinktis geriausia? Apsvarstykite ar toks nagų dizainas tiks (pvz darbe arba namuose) bei, svarbiausia, ar jums pačiai jis atrodo gražus. Jei į abu klausimus atsakėte taip – nedvejokite ir skubėkite registruotis į nagų priežiūros procedūras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>