naudingi-patarimai-planuojantiems-statyti-angara

Naudingi patarimai planuojantiems statyti angarą

Naujo angaro pastatymas reikalauja nemažos pinigų sumos, todėl reikia tikslingai suplanuoti ir atlikti analizę kokio tipo ir dydžio angaras reikalingas jūsų verslui. Ką pataria tie, kurie jau yra pasistatę angarą?

Dydis visuomet svarbu

Kompaktiški angarai statomai gana retai, dydis yra pagrindinis parametras, ypač jei angaras bus naudojamas sandėliavimui. Sandėlyje be žemės ūkio produkcijos ar kitų gaminių dar reikės vietos darbuotojams prie įrengimų, taip pat aptarnaujančioms transporto priemonėms judėti, todėl angaras turi būti pakankamai erdvus. Siauri pravažiavimai baigiasi išvartytomis padėklų eilėmis ir sugadintomis angaro sienomis. Kuo mažesnė erdvė, tuo sunkiau valdyti mašinas vairuotojams ir jie užtrunka ilgiau vykdydami savo ir taip sunkų darbą. Angaro aukštį, taip pat reikia numatyti dar prieš statybą. Nuo to priklauso kokio dydžio objektus galėsite patalpinti į vidų arba kiek metrų aukščio padaryti stelažus ar krauti medinius padėklus su produkcija.

Patogi lokacija

Angaro vietą parinkite su perspektyva kuriam laikui planuojate jį naudoti. Iki angaro turi būti geras susisiekimas bet kokia transporto priemone. Dar naudinga, kad angaras nebūtų nutolęs nuo kitų pagrindinių įmonės gamybinių patalpų. Jei turite pasirinkimo galimybę, statykite angarą tokioje vietoje kur yra mažesnė oro sąlygų įtaka statiniui. Turime omenyje vėją ir kitas gamtos jėgas. Nuo šių dalykų priklauso ar lengvai atsidarys ir užsidarys angaro durys, galbūt reikės pagalbinių mechanizmų. Angaro negalima statyti nepatikrinus grunto. Žemė ant kurios statysite angarą turi būti nusausinta, o jeigu įrengiate ant asfaltuotos ar kitos vandeniui nepralaidžios dangos, reikia aplink įrengti lietaus kanalizaciją.

Vidaus įrengimas

Įvairi produkcija ir gatavos prekės reikalauja specialių sandėliavimo sąlygų. Jas reikia saugoti nuo aplinkos elementų, saulė, lietus gali būti pražūtingi. Drėgmė ir per didelis karštis angaro viduje turi būti kontroliuojami ir tam yra sukurta daug modernių priemonių. Tinkamoms laikymo sąlygoms užtikrinti reikės įrengti apšvietimo, vėdinimo, vėsinimo arba šildymo sistemas. Angaro įrengimas reikalauja specialių žinių ir tam kiekvienu atveju reikia sudaryti tikslius apskaičiavimus kokiais būdais angaras bus tvirtinamas prie pagrindo, galbūt netgi atlikti dangos bandomuosius gręžinius. Šiuos darbus geriausiai atliks specializuota įmonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>