5_Nematomas dantų tiesinimas – jau nebe naujiena

Nematomas dantų tiesinimas – jau nebe naujiena

Pacientams, kuriems yra reikalingas ortodontinis gydymas, tačiau nenori dėvėti breketų, šiuo metu yra nuostabi alternatyva, apie kurią žino dar nedaugelis. Tai dantų tiesinimas skaidriomis kapomis https://www.simetriadentica.lt/dt_procedures/invisalign-kapos/.

Šis dantų tiesinimo būdas ypatingai aktualus tiems pacientams, kuriems labai svarbus yra estetinis klausimas. Tačiau estetinis vaizdas nėra vienintelis ir pats svarbiausias šio nematomo dantų tiesinimo privalumas. Tai itin pažangiomis technologijomis ir moksliniais tyrimais paremtas ortodontinis gydymas, suteikiantis galimybę gydytis žymiai patogiau, nei su breketais.

Visais kitais atvejais ortodontinis gydymas kapų pagalba yra sėkmingai taikomas. Šiuo būdu galimas kreivų dantų tiesinimas, tarpų tarp dantų panaikinimas. Taip pat nesudėtingiems atvirkštinio, gilaus, kryžminio ar atviro sąkandžio gydymo atvejams.

Verta paminėti, kad šis gydymo būdas netinkamas tik kai yra labai sudėtingi sąkandžio atvejai. Todėl pirmojo vizito metu gydytojas nustato sąkandžio būklę. Tuomet atliekamas rentgenas, dantų diagnostika. Ir tuo atveju, kai šis gydymo būdas tinkamas pacientui, unikalios programos pagalba sudaromas gydymo planas ir pagaminamas individualus kapų rinkinys.

Lyginant su breketais, šios kapos nesukelia jokių nemalonių pojūčių ar diskomforto. Jas nešioti reikia ne mažiau kaip 22 valandas per parą. Priklausomai nuo atvejo, gydymo trukmė yra trumpesnė, negu gydymo breketais, ir trunka iki 18 mėnesių. Tačiau lankytis pas ortodontą vis tiek reikės kas 4-6 savaites.

Gydymas permatomomis kapomis yra paprastesnis tuo, kad dantų priežiūra yra įprasta, kaip ir be jų. Jas tiesiog reikia išsiimti ir dantis valyti įprastai. Dantis ir kapas reikia valyti po kiekvieno valgymo, o kapų priežiūra taip pat paprasta – dantų šepetėlis ir švelni dantų pasta.

Svarbu neužmiršti, kad sąžiningas kapų nešiojimas tiesiogiai susijęs su dantų problemos gydymo sėkme. Todėl reikėtų griežtai laikytis visų gydytojo rekomendacijų viso gydymo laikotarpiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>