Odontologijos klinika – kaip sėkmingai valdyti procesus internetu

Odontologijos klinika – kaip sėkmingai valdyti procesus internetu?

Šiandien tikriausiai jau nenustembame sulaukę skambučio iš odontologijos klinikos, kurio metu primenama apie mūsų rezervuotą vizito laiką. Tai neabejotinai yra labai patogu ir nepalyginamai patogiau, nei nešiotis gydytojo išduotą popierinę kortelę su vizito laiku.

Tiesa, kad ir kaip patogu yra sulaukti priminimo skambučiu, klinikos personalui tai yra dar vis papildomas darbas, pareikalaujantis nemažai laiko. Kiekvienos klinikos siekis yra toks, kad pacientų registracija ir vizitų laiko valdymas būtų dar paprastesnis, taupantis ne tik laiką, bet ir žmogiškuosius resursus.

Odontologijos klinikos valdymo sistema dentalonline.lt būtent tam ir buvo sukurta – siekti dar efektyvesnio klinikos darbo valdymo. Patogi pacientų registracija internetu ir automatinis priminimų valdymas tikrai nėra vienintelis šios sistemos privalumas. Čia pat matoma bei kaupiama kiekvieno paciento ligos istorija, galimas gydymo plano sudarymas. Joje taip pat galimas ir personalo valdymas, jų darbo laiko apskaita, darbo grafikų registracija, efektyvus keitimasis informacija.

Be to, pastebėta, jog tokia sistema padeda išvengti ir žmogiškojo faktoriaus klaidų, o visi pacientai gauna jiems reikalingą informaciją. Tai leidžia klinikos darbuotojams išvengti „langų“, pacientui tiesiog užmiršus apie savo numatytą apsilankymą.

Prie sėkmingo odontologijos klinikos valdymo prisideda ir sėkmingas bei teisingas medžiagų sandėlio valdymas, apskaita bei prekių ir medžiagų nurašymas. Tai yra labai svarbus faktorius, siekiant sekti likučius, laiku atlikti užsakymus tiekėjams bei priskirti reikalingas medžiagas atitinkamam gydytojui.

Na ir, žinoma, paskutinis žingsnis, kurio neišvengia jokia įstaiga bei verslas – tai finansinės ataskaitos. Odontologijos klinikos valdymo sistema leidžia greitai ir paprastai suformuoti atliktų paslaugų bei visos veiklos ataskaitas, vykdyti išlaidų apskaitą. Tai neabejotinai didelė pagalba efektyviam odontologijos klinikos darbui, kuri tuo pačiu padidina pacientų pasitikėjimą klinikos darbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>