Kam reikalingas draudimas.

Kam reikalingas draudimas?

Draudimas yra veiksmingas būdas apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo daugybės nenumatytų įvykių, draudimas būsto kaip ir draudimas sveikatos siūlo didelę apsaugą už mažą kainą.

Kas yra būsto draudimas?

Bilietai nupirkti ir lagaminai beveik paruošti. Kelionės azartas didžiulis, tačiau likus kelioms dienoms iki išvykimo mus užvaldo tas nesaugumo jausmas: jei namas tuščias, gali nutikti kažkas nenumatyto.

Čia vaizduotė nukeliauja toli ir į galvą ateina begalė scenarijų: vagystės, gaisrai, audros ir smarkus lietus – tai tik keli pavyzdžiai situacijų, kurie gali suploninti jūsų kišenę, įvykus nelaimei. Tačiau, tai tik keletas iš daugelio rizikos situacijų, su kuriomis susiduria jūsų namai.

Kiek kainuoja namo draudimas?

Yra trys pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos būsto draudimo kainai:

  • draudimo objektas (t. y. ką mes draudžiame – sienas, tvirtus elementus ar

kilnojamuosius daiktus)

  • draudimo apimtis (t. y. rizikų, apdraustų pagal sutartį su draudiku, sąrašas)
  • draudimo suma (t. y. didžiausia kompensacijos suma, kurią galime gauti

atlygintos žalos atveju).

Būsto draudimas leidžia ne tik ramiai išsimiegoti, bet ir yra tikras finansinis mūsų turto, dažniausiai kelių šimtų tūkstančių eurų, saugumas.

Lietuvoje nekilnojamojo turto draudimo rinkoje rasime daug įvairių būsto draudimo polisų pasiūlymų. Internete galite greitai ir paprastai palyginti šiuos pasiūlymus ir įsigyti draudimą neišeidami iš namų. Pateiktas draudimas registravimui padės sužinoti tikslią jūsų turto kainą.

Už kiek turėčiau apdrausti savo būstą?

Namas ir jo įranga turėtų būti apdrausti tokia suma, kuri geriausiai atspindi tikrąją jo vertę. Šiuo tikslu deklaruojama draudimo suma, t.y. didžiausias kompensacijos dydis visiškos žalos atveju, t.y., sudegus namui iki žemės.

Per maža draudimo suma lemia nepakankamą draudimą. Tuomet mokate šiek tiek mažesnę įmoką, tačiau po visiško nuostolio gausime kompensaciją, kuri tik iš dalies padengs mūsų finansinius nuostolius.

Draudimas gyvybės – kokia nauda?

Gyvybės draudimas yra daugiau nei finansinė apsauga, tai jūsų ramybės garantija. Todėl galime pasakyti, kad šis produktas neturi kontraindikacijų ir konkrečios auditorijos. Jei mylite gyvenimą ir mylite savo artimiausius žmones, gyvybės draudimas yra skirtas jums.

Skaityti toliau

Ką reikia žinoti prieš perkant butą

Ką reikia žinoti prieš perkant butą?

Buto pirkimas išsimokėtinai šiomis dienomis yra aktualus. Buto pirkimas su paskola gali pagelbėti tiems, kurie neturi visos sumos pinigų. Kaip vyksta buto pirkimas ir kokie buto pirkimo su paskola etapai. Pirmiausia jums reikia kreiptis į pasirinktą kredito įmonę, kuri skirs jums konsultaciją ir įvertins jūsų kreditingumą. Toliau bus nustatyta suma, kuria bankas gali jums skirti ir galiausiai prasidės pirkimo procesas. Buto pirkimas notaro mokesčiai nėra įskaičiuojami į paskolos kainą. Tai papildomi mokesčiai, kurie tenka paskolos gavėjui.

Turėti nuosavą namą yra nuostabi prabanga. Tai apsaugo jus nuo didelių pinigų sumokėjimo savininkams ir galėsite gyventi vietoje, kuri iš tikrųjų priklauso jums. Daugelio žmonių svajonė yra įsigyti pirmąjį namą. Tačiau ne visiems lengva tai pasiekti. Yra pradinis įnašas, tinkamas hipotekos įkeitimas ir viso sudėtingo proceso valdymas. Maža to, tam reikia rimto finansinio planavimo. Tačiau tai nėra priežastis atsisakyti savo svajonės.

Nacionalinės nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (NAR) duomenimis, 34 % visų būstą perka pirmą kartą. Jei taip pat planuojate įsigyti būstą pirmą kartą, tuomet, priimdami šį didžiulį sprendimą, turite pagalvoti apie keletą svarbių aspektų: Kokio tipo namų jums reikia? Ar esate pasiruošę pirkti būstą? Ar turite pakankamai mėnesinių pajamų, kad galėtumėte sumokėti būsto paskolą? Kokia jūsų kredito istorija? Ar jūsų santaupos viršija jūsų būsto pradinį įnašą? Jei imsite paskolą būsto pirkėjui, kokią būsto paskolą galite sau leisti? Į šiuos klausimus yra labai svarbu atsakyti, kadangi pirkimas su paskola, tai reiškia kad jūs turėsite ilgametę pareigą mokėti įmokas kreditoriui, kuriam būsite skolingas. Tad įvertinti savo galimybes turite labai atsakingai. Kitas svarbus dalykas tai jūsų kreditingumas, tai priklausys, kokio dydžio paskolą jums bankas norės skirti. Taip pat tai lemia ir sutarties sąlygas, kurios bus nustatytos įvertinus jūsų kreditingumą. Nepamirškite, kad verta apsilankyti keliose kredito įstaigose, kad galėtumėte palyginti kokias sąlygas siūlo vieni, o kokias sąlygas jums pasiūlys kiti. Daugiau informacijos skaitykite kreditorių puslapiuose.

Skaityti toliau

Kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus namą

Kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus namą?

Daugelis žmonių sako, kad namo pardavimas Kaune (ar bet kuriame kitame mieste), yra vienas įsimintiniausių gyvenimo įvykių, kadangi yra susijęs ne tik su pokyčiais, bet ir tenka atlikti tam tikrus veiksmus. Vienas iš jų – iš anksto surasti atsakymus į įvairius klausimus, pavyzdžiui, j kokius mokesčius reikia sumokėti pardavus butą. Tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau. (daugiau…)

Skaityti toliau

Teritorijos tvarkymas įmonėms

Teritorijos tvarkymas įmonėms

Teritorijos tvarkymas įmonėms, dažniausiai būna antraeilių darbų sąraše, apie kuriuos įmonė pamiršta pagalvoti, o kartais tam ir pritrūksta laiko.Tokiais atvejais, įmonės dažniausiai. Nepriklausomai nuo turto tipo ir vietos, „Savills“ ekspertai gali padėti jį valdyti.

Sodo ir kambarinių augalų priežiūra yra idealus darbas namuose besirūpinantiems žmonėms! Sėdintieji namuose kasdien prisideda prie augalų ir sodų priežiūros. Malonumą atostogauti gali sugadinti mintis, kas tavęs laukia grįžus. Nykstantys vazoniniai augalai, išdžiuvę sodintuvai ir veja, kuri atrodo kaip perdegęs šieno laukas. Neįmanoma samdyti sodininko, kai išvykstate kelioms dienoms. O kas prižiūrės baseiną? O kaip atrodo jūsų įmonės kiemas, ar jis sutvarkytas? Jeigu neturite tam laiko, pasisamdykite įmonę tiekiačią jūsų teritorijos priežiūros paslaugą. Juk švari, sutvarkyta aplinka, kelia jūsų įmonės vertę.

Aplinkos tvarkytojai yra tik žmonės, kurie gali suteikti jūsų turtui visą būtiną priežiūrą tiek namuose, tiek ne namuose, kol jūs esate toli. Ir vienas iš priežiūros paslaugų, įmonės teritorijos tvarkymas. Mes dažniausiai pamirštame investuoti laiką į aplinkos tvarkymą ir net nesusimastome, kad tai gali būti svarbu. Tačiau visas paprastas ir būtinas užduotis galima atlikti rūpestingai. Aplinkos tvarkytojai pasisako už bet kokios teritorijos savininkus visose smulkmenose, kurie iš tikrųjų yra svarbūs. Ir kas smagiausia, kad jūs busite laimingas, matydamas savo aplinką tvarkingą iki smulkmenų.

Teritorijos tvarkymo kainos priklauso nuo jūsų teritorijos dydžio, statinių, augalų ir laiko praleisto jį tvarkant. Taip pat kokių norų jūs turite, ar tai tik periodinė priežiūra ar teritorijos dizainavimas, o gal visas apželdinimo projektas. Kiekvienas projektas yra kitoks, tad ir kainos nėra reguliarios. Jeigu jus domina teritorijos tvarkymo paslaugos, pasikonsultuokite su tokias paslaugas teikiančiais specialistais, kurie jums patars, jūsų teritorijos tvarkymo klausimais.

Skaityti toliau

ka-reikia-zinoti-apie-technine-pagalba-perkant-draudima

Ką reikia žinoti apie techninę pagalbą perkant draudimą?

Jei norite būti ramesni kai išvykstate į bet kokią kelionę automobiliu ir žinoti, kad ištikus bėdai jumis pasirūpins – su civiliniu arba kasko draudimu būtinai įsigykite ir pagalbos kelyje draudimą. Sumokėjus papildomą mokestį jums nereikės mokėti už transportavimą į namus arba remonto servisą jeigu mašina suges arba padarysite avariją. Gali atsitikti ir taip, kad automobilį teks palikti saugomoje aikštelėje tad už šią paslaugą bus taip pat apmokėta draudimo bendrovės. Kokiomis dar aplinkybėmis gausite pagalbą? (daugiau…)

Skaityti toliau

trumpalaike-racioko-nuoma

Trumpalaikė račioko nuoma

Gyvenime pasitaiko daug situacijų kai mums prireikia kokio nors statybinio ar sodo įrankio, automobilio ar priekabos tik trumpa laikui. Tas pats ir statyboje, yra daug darbų kuriems tam tikra technika naudojama konkrečiai užduočiai įvykdyti.

Įsivaizduokime situaciją kai jums reikia apsitverti savo sklypą tačiau darbą norite atlikti greitai ir nenaudoti fizinių jėgų. Pirma mintis kuri šauna į galvą tai kokia technika galėtų būti naudingiausia šiuo atveju. Vienareikšmiškai galima atsakyti kad račiokas tiktų daugeliu atveju. Jei traktorius turi gręžimo antgalius ir galimybę pasikeisti kaušą į siauresnį, jo galimybės labai prasiplečia. Ką gali atlikti toks traktorius? Iškasti duobes atraminėms kolonoms, pragręžti grunte skyles stulpeliams. Kai tvora bus pastatyta, tikėtina, kad žemės lygis bus ne visur vienodas ir reikės atvežti žemių papildomai. Račiokas atveš žemes ir preciziškai išsklaidys visame skype. Kaip matome traktorius gali atlikti daug skirtingų darbų ir jums reikės mokėti tik už laiką kurį operatorius sugaišo atlikdamas darbus. Jeigu ieškote račioko nuomai, pasistenkite surasti ar suderinti laiką su ta įmonę kuri yra arčiausiai jūsų, tuomet atvykimo mokestis bus nedidelis.

Didžiausia problema su kuria susiduria žmonės norintys išsinuomoti techniką trumpam lakui yra įmonių nenoras dirbti mažos apimties darbus. Kai turimi nuolatiniai klientai, ilgalaikiai įsipareigojimai, trumpi kelių valandų pasiūlymai atrodo nepatrauklūs, todėl už tokius darbus prašomi didesni įkainiai. Išeitis iš šios situacijos yra traktoriaus nuoma be operatoriaus, tačiau tam reikalinga turėti tinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tuo tarpu mažos statybinės technikos nuoma įmanoma susitarti ir turint įprastą B kategorijos pažymėjimą kai iš pradžių atliekamas apmokymas. Be to, tokius traktorius galima atsivežti savo dviaše arba išnuomota priekaba.

Prieš nuomojantis traktorių telefonu aptarkite ar pakvieskite darbų vadovą apžiūrėti objekto. Ne visada ratinis traktorius gali efektyviai darbuoti jei gruntas yra labai drėgnas arba pagrindą sudaro molis. Dėl trumpalaikės nuomos galite pasiteirauti telefonu kurį rasite įmonės tinklapyje: https://www.technikosnuoma24.lt/ekskavatorinio-krautuvo-racioko-nuoma

Skaityti toliau

Kodėl svarbu nuolat sekti verslo rezultatus

Kodėl svarbu nuolat sekti verslo rezultatus?

Verslo rezultatų sekimas yra neatsiejama kiekvienos veiklos dalis. Pirmiausia, verslo rezultatai aktualūs verslo savininkui vertinant pelningumą. Tačiau tai ne vienintelė priežastis, dėl kurios reikia reguliariai stebėti ir analizuoti verslo rezultatus.

Kokios dar naudos tai suteikia?

Identifikuojamos klaidos
Pagal tokius rodiklius kaip pavyzdžiui pirkėjų veiksmai, galima identifikuoti problemas ir rasti jų sprendimo būdus. Tai, kokiame etape atsiranda prarasti klientai leidžia spręsti apie galimas priežastis. Ši informacija naudinga tobulinant internetinių parduotuvių darbą, planuojant reklamos kompanijas ir pan.

Prekių pelningumo įvertinimas
Visiems žinoma, kad skirtingų prekių paklausa ir pelningumas skiriasi. Verslo analizė, kai vertinamas skirtingų prekių pardavimų skaičius ir pelnas suteikia neįkainojamos informacijos peržiūrint prekių asortimentą ir planuojant pelningiausių prekių atsargas.

Biudžeto planavimas
Planuojant projektams skiriamą biudžetą ir sąnaudas naudinga įvertinti jau įgyvendintų projektų išlaidas ir pelną. Palyginus pajamų ir išlaidų santykį galima geriau suplanuoti ateities projektus, rasti būdų kaip sumažinti ar kitaip paskirstyti išlaidas.

Prekių ir atsargų paskirstymas
Planuoti prekių ir atsargų judėjimą įmonėje be išsamios analizės yra labai sunku. Tuo tarpu aiškiai matant produkcijos ar prekių judėjimą galima kur kas efektyviau paskirstyti srautus. Taip išvengiama prekių trūkumo ar per didelio likučių kiekio.

Finansinių rodiklių įvertinimas
Nuosekliai stebint tokius finansinius rodiklius kaip pelnas, išlaidos, nemokūs klientai ir pan. galima daug efektyviau planuoti finansinius pokyčius. Atsižvelgiant į analizės informaciją galima ieškoti būdų kaip sumažinti patiriamas išlaidas, identifikuoti per mažo pelno priežastis ir kt.

Dėka pažangos informacinių technologijų srityje, verslo rezultatų sekimas ir analizė tapo lengvai prieinami ir paprastai įgyvendinami. Tereikia pasirinkti patikimą paslaugos tiekėją ir įdiegus reikiamą programą vos keliais mygtukų paspaudimais matomi visi reikalingi duomenys.

Skaityti toliau

Vieno aukšto namo stogo šiltinimas. Ką reikia žinoti

Vieno aukšto namo stogo šiltinimas. Ką reikia žinoti?

Kalbant apie stogo šiltinimą, kartais gali pasirodyti, kad kuo daugiau imi domėtis, tuo daugiau klausimų iš to iškyla. O taip yra todėl, kad tiek stogo šiltinimo būdų, tiek medžiagų tam atlikti yra ne viena.

Pagrindinis klausimas, į kurį reikėtų atsakyti – ar namo palėpė bus gyvenama, ar ne. Šis klausimas aktualus dėl to, kad jeigu palėpė bus gyvenama, geriausia būtų šiltinti namo stogą. Tuo atveju, jeigu nebus gyvenama, tuomet geriausia šiltinti perdangą.

Namo šiltinimo medžiagą reikėtų pasirinkti pagal situaciją – perdangos tipą ir pan., jų rinkoje yra pačių įvairiausių. Tuo tarpu šiltinimo medžiagos storis turėtų būti toks pat, koks būtų reikalingas stogo šiltinimui. Paprastai tai priklauso nuo to, kokią varžą norite pasiekti ir kokia yra šiltinamoji medžiaga. Akmens vata galėtų būti ~20-25 cm, ekovata ar putplasčiu – 30-35 cm.

Žinoma, nesvarbu, kokią medžiagą nuspręsite pasirinkti, svarbiausia yra profesionaliai ją sumontuoti. Montuojant tiek ekovatą, akmens vatą, tiek poliuretano ar kitas plokštes, įvertinkite, kad reikės tinkamai užsandarinti visus sujungimus. Ir tai atlikti per visą stogo perimetrą. Jeigu perdanga medinė, šiltinimo medžiagą turėsite dar ir tiksliai išpjaustyti, kad kokybiškai sudėti ją tarp gegnių. Įvertinkite ir tai, kad kai kurios medžiagos yra apie 10 cm storio, todėl jas dėti reikės du kartus per visą plotą.

Vienas iš greitesnių ir itin efektyvių būdų – tai stogo šiltinimas poliuretano putomis. Žinoma, to patys pasidaryti negalėsite, bet būsite tikri, kad darbas atliktas profesionalų ir profesionalia įranga. Pasirinkus šį stogo šiltinimo būdą, jums nereikės rūpintis sujungimų sandarinimu, be to, šiai medžiagai nereikalinga garo izoliacinė plėvelė. O reikalingas medžiagos storis priklauso nuo to, atvirų ar uždarų porų poliuretanas yra naudojamas.

Skaityti toliau