Kam reikalingas draudimas.

Kam reikalingas draudimas?

Draudimas yra veiksmingas būdas apsaugoti jus ir jūsų šeimą nuo daugybės nenumatytų įvykių, draudimas būsto kaip ir draudimas sveikatos siūlo didelę apsaugą už mažą kainą.

Kas yra būsto draudimas?

Bilietai nupirkti ir lagaminai beveik paruošti. Kelionės azartas didžiulis, tačiau likus kelioms dienoms iki išvykimo mus užvaldo tas nesaugumo jausmas: jei namas tuščias, gali nutikti kažkas nenumatyto.

Čia vaizduotė nukeliauja toli ir į galvą ateina begalė scenarijų: vagystės, gaisrai, audros ir smarkus lietus – tai tik keli pavyzdžiai situacijų, kurie gali suploninti jūsų kišenę, įvykus nelaimei. Tačiau, tai tik keletas iš daugelio rizikos situacijų, su kuriomis susiduria jūsų namai.

Kiek kainuoja namo draudimas?

Yra trys pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos būsto draudimo kainai:

  • draudimo objektas (t. y. ką mes draudžiame – sienas, tvirtus elementus ar

kilnojamuosius daiktus)

  • draudimo apimtis (t. y. rizikų, apdraustų pagal sutartį su draudiku, sąrašas)
  • draudimo suma (t. y. didžiausia kompensacijos suma, kurią galime gauti

atlygintos žalos atveju).

Būsto draudimas leidžia ne tik ramiai išsimiegoti, bet ir yra tikras finansinis mūsų turto, dažniausiai kelių šimtų tūkstančių eurų, saugumas.

Lietuvoje nekilnojamojo turto draudimo rinkoje rasime daug įvairių būsto draudimo polisų pasiūlymų. Internete galite greitai ir paprastai palyginti šiuos pasiūlymus ir įsigyti draudimą neišeidami iš namų. Pateiktas draudimas registravimui padės sužinoti tikslią jūsų turto kainą.

Už kiek turėčiau apdrausti savo būstą?

Namas ir jo įranga turėtų būti apdrausti tokia suma, kuri geriausiai atspindi tikrąją jo vertę. Šiuo tikslu deklaruojama draudimo suma, t.y. didžiausias kompensacijos dydis visiškos žalos atveju, t.y., sudegus namui iki žemės.

Per maža draudimo suma lemia nepakankamą draudimą. Tuomet mokate šiek tiek mažesnę įmoką, tačiau po visiško nuostolio gausime kompensaciją, kuri tik iš dalies padengs mūsų finansinius nuostolius.

Draudimas gyvybės – kokia nauda?

Gyvybės draudimas yra daugiau nei finansinė apsauga, tai jūsų ramybės garantija. Todėl galime pasakyti, kad šis produktas neturi kontraindikacijų ir konkrečios auditorijos. Jei mylite gyvenimą ir mylite savo artimiausius žmones, gyvybės draudimas yra skirtas jums.

Skaityti toliau

sfvsg

Ar KASKO draudimas yra visagalis?

Jeigu turite transporto priemonę – tokiu atveju turite prisiimti atsakomybę, kad esate ne vienas kelyje ir kartais įvykę auto įvykiai gali pareikalauti iš Jūsų papildomų investicijų. Tokiu atveju geriausias yra KASKO draudimas, kadangi jis sėkmingai padengs didžiąją dalį atsiradusi išlaidų, daugelių atveju – visas.

Žinoma, kai kuriems atrodo, kad KASKO draudimas yra brangus. Nuo ko priklauso automobilio draudimo kaina ir ar tikrai KASKO draudimas yra visagalis, galintis padengti bet kokias išlaidas – toliau skaitykite šiame straipsnyje. (daugiau…)

Skaityti toliau

Kaip apskaičiuojamos civilinio atsakomojo draudimo išmokos?

civilinis-draudimasPradėjote domėtis civilinio atsakomojo draudimo paslaugomis ir jums įdomu būtų sužinoti, kokios yra civilinio atsakomojo draudimo išmokos? Tiesa yra tokia, kad šios išmokos priklauso nuo konkrečių draudimo sutarties sąlygų ir taip pat nuo to, kokie sužalojimai yra patirti. Kadangi ne visi susižalojimai gali būti įvertinti vienoda suma, reikia konkrečiai žvelgti į kiekvieno žmogaus situaciją. (daugiau…)

Skaityti toliau