muitines tarpininkai

Patarimai kaip išvengi nereikalingų patikrinimų muitinėje

Ar žinote kodėl dažniausiai sulaikomi kroviniai muitinėse ir ką tokiu atveju daryti. Bet kurį krovinį kurį siunčiate gali užlaikyti gavėjo šalies muitinė pareigūnai. Krovinys bus laikomas ten tol kol jie įsitikina kad tvarkingi visi lydintys dokumentai ir krovinio sudėtyje esančias prekes gali buvo įvežamos į jų šalys, už jas sumokėti mokesčiai importo ir kiti. Visi pradedantys tarptautinę prekybą ir siunčiantys produkciją pasikliaujant savo žiniomis vėliau dažnai nusivilia ir gailisi papuolę į nemalonias situacija ir tik vėliau supranta kad jiems galėjo padėti muitinės tarpininkai. Jie susipažinę su įstatymais ir visomis taisyklėmis ką būtina žinoti siunčiant prekes į užsienio šalis.

Priežastys kodėl sulaikomi kroviniai muitinėje gali būti labai įvairios. Taip atsitinka ir dėl nepilnai, netiksliai užpildytų dokumentų, nesumokėtų muito mokesčių, draudžiamų produktų gabenimas dėl kurio galite sugaišti daug laiko ir pastangų kol išspęsite nesklandumus. Tam kad nepatektumėte į panašias situacijas užtenka tik įsigilinti į muitinės procedūras ir susipažinti su informacija kuri galioja konkrečioms produktų grupėms. Privalomi krovinį lydintys dokumentai ir juose dažniausiai surandami trūkumai yra ne tikslus arba neužpildytas: prekių sąrašas, kaip supakuota, išmatavimai, krovinio svoris, faktūra kurioje nurodytas kiekis ir kaina kad būtų galima apskaičiuoti muito mokestį. Dokumentas turi atitikti tos šalies reikalaujamą formatą, reikia pateikti nurodytą kopijų skaičių jei reikalauja, gali reikėti išversti į jų kalbą ar pateikti papildomos informacijos. Transportavimo dokumentų trūkumai: oro transporto važtaraščio klaidos, netvarkingai paruošta sutartis tarp prekių siuntėjo ir pervežėjo, kurioje turi būti prekių sąrašai, adresai ir kitą informacija, siuntėjo eksporto deklaracija. Jeigu siunčiate maisto produktu ar žaliavas į Arabijos šalis yra reikalaujam sertifikato Halal kuris įrodo kad galvojai ar paukščiai apdoroti pagal islamiškus reikalavimus. Jeigu siunta užstrigo muitinėje kuo greičiau pateikti tinkamas etiketes, sąskaitas, sumokėti mokesčius, peržiūrėti ar viskas tinkamai supakuota.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>