Plaukų šukavimo menas

Plaukų šukavimo menas

Ar plaukų šukavimas gali reikalauti specifinių įgūdžių? Gali ir tikrai reikalauja. Lygiai taip pat kaip ir specialių priemonių, šukų, kurias galima įsigyti garbane.lt prekybos vietoje. Daugelis merginų, kurios turi ilgus plaukus, džiaugiasi, kad išmokus tinkamai šukuoti plaukus – jie tapo kur kas storesni, kur kas gyvybingesni, slenka rečiau.

Tad ir jums pateikiame trumpą gidą, kuris padės tinkamai rūpintis savo plaukais.

Pirmiausia, žinoma, reikalingos geros kokybės šukos, kurios gali užtikrinti, kad ne tik tinkamai iššukuos, tačiau taip pat ir bus galima išvengti plaukų nutriušimo. Ypač vertinamas pasirinkimas yra web brush šukos, kurios skirtos profesionalams, tačiau dėl patogumo jas renkasi ir žmonės savoms reikmėms. Juk norisi naudoti tai, kas gali garantuoti, jog plaukai metų eigoje labai nesidėvės, išliks gražūs, galiausiai, pavyks išlaikyti ilgį.

Taip pat rinkitės šukas pagal savo plaukų struktūrą. Jos gali būti detaliau kategorizuojamos. Vienos labiausiai tinkamas pasirinkimas garbanotiems plaukams, kitos tinka tiesiems, kadangi šukavimo metu – jie tampa dar tiesesni.

Ar šukuoti reikia 100 kartų, kad plaukai tikrai atrodytų gražiai. Išties, galima girdėti tokias nuomones, tačiau sutikite, kad kuo plaukas glotnesnis, kuo labiau šukuojamas – tuo dažniausiai ir gražesnis. Štai todėl šukavimo menas reikalauja atidesnio dėmesio plaukams. Jie negali ir neturėtų būti šukuojami tik kartais, juolab, labai mažai. Pasidarykite, kad kiekvienas vakaras prieš einant miegoti būtų ritualu, kuris padeda per šukavimą atsipalaiduoti. Juk tam tikra prasme tai yra malonus galvos masažas.

Baigus šukuoti geriausia plaukus surišti. Ypač tokiu atveju, kai planuojate eiti miegoti. Tačiau rišimo metu jokiu būdu nenaudokite labai stipriai veržiančių priemonių, kurios gali sugadinti jūsų plauką. Labai kenkia ir metaliniai segtukai, kurie dažniausiai išėmimo metu peša plauką.

Kuo daugiau dėmesio skirkite plaukui – tuo jis atrodys gražiau. Tačiau tas dėmesys apima ne tik šukavimą, tačiau taip pat ir tinkamų priemonių pasirinkimą, nuolatinį plaukučių gaivinimą su drėkinančiomis priemonėmis. Puikiai tinka aliejai, kurie maitina, žinoma, geras šampūnas, kuris pašalina nešvarumus iš plaukų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>