9. Populiariausi alternatyvūs šildymo būdai FOTO

Populiariausi alternatyvūs šildymo būdai

Namo šildymas žiemą gali būti iššūkis jūsų komfortui ir biudžetui, ypač jei jūsų šildymo sistema nėra pati efektyviausia. Jei svarstote, ar kitas šildymo būdas gali būti geresnis jūsų poreikiams, arba jei statote ar pertvarkote namą, galbūt jums įdomu, kokius pasirinkimus gali pasiūlyti šiandieniniai namų savininkai. Štai keletas alternatyvių šildymo šaltinių, kurie gali sumažinti šildymo sąskaitas.

Šildymas saulės energija

Jei manote, kad šildymas saulės energija skirtas tik ekologiškiems namams su dideliu biudžetu, jūs klystate. Saulės šildymo sistemų populiarumas ir įperkamumas auga. Tiesą sakant, saulės energijos pramonės asociacijos teigimu, investicijų grąža į saulės energijos sistemos įrengimą gali būti nuo trejų iki šešerių metų.

Saulės šildymo ir vėsinimo sistemos šildymui ir vėsinimui naudoja saulės šilumos energiją, o ne elektrą, alyvą ar gamtines dujas. Daugumą sistemų sudaro saulės kolektorius, izoliuoti vamzdynai ir karšto vandens rezervuaras. Saulės kolektorių plokštės įrengiamos namo išorėje, dažniausiai ant sienos ar stogo orientuoto į pietus.

Saulės sistemos yra atsinaujinančios energijos rūšis, galinti padėti sumažinti priklausomybę nuo importuojamo kuro ir padidinti iškastinio kuro kainų kilimą, be to, jos mažina taršą, jos laikomos nekenksmingomis aplinkai. Kai kurios valstybės taiko mokesčių lengvatas saulės energijos sistemoms.

Hibridinės krosnys

Namų savininkams švelnaus klimato sąlygomis, hibridinė šildymo sistema gali būti ekonomiška. Hibridinės sistemos pirmiausia naudoja elektros energiją, tačiau turi antrinį kuro šaltinį, dažnai gamtines dujas, kurios įsijungia žemos temperatūros laikotarpiais. Dauguma hibridinių sistemų naudoja lauko jutiklį ir termostatą, kad įjungtų antrinį šaltinį, kai temperatūra nukrenta. Kadangi gamtinės dujos paprastai yra pigesnės nei elektra, kai kuriuose regionuose hibridines sistemas eksploatuoti gali būti pigiau nei vien elektros sistemas.

Daugiau apie šildymo sistemas galite sužinoti paspaudę ant nuorodos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>