Puslapių kūrimo ypatumai

internetiniu-tinklalapiu-kurimasLabai svarbu turėti savo tinklapį, jeigu norite, kad jūsų verslas sėkmingai plėtotųsi ir internete. Žinoma, jeigu jau turite tinklapį, tačiau matote, kad jis nėra populiarus, tuomet gali tekti daryti tą patį, kaip ir verslininkui, kuris visiškai neturi tinklapio – reikės viską perdaryti tinkamai, kad žmonės norėtų jame lankytis.

Visų pirma, labai svarbu, kad jūsų puslapių kūrimas būtų interaktyvus. Tai reiškia, kad tinklapiui tikrai nepakenktų galimybė komentuoti naujienas ir taip pat diskutuoti forume. Jeigu sukursite forumą, kuriame rinksis visi bendraminčiai, susidomėję jūsų produktais, tuomet jie taip pat kels jūsų tinklapio reitingą ir taip gausite nemažai nemokamos reklamos.

Jeigu norite, kad puslapių kūrimas eitųsi sėkmingai, tuomet ir nusistatykite tikslą – kiek norite, kad lankytojų per dieną ateitų į jūsų tinklapį? Jeigu skaičius siekia virš šimto, tuomet reikia ir dirbti nemažai, kad pasiektumėte tokį tikslą – jums reikės įvesti interaktyvių funkcijų į savo tinklapį – turėsite bendrauti su savo klientais, taip pat labai svarbu, kad turėtumėte diskusijų forumą arba svečių knygą savo tinklapyje. Daugelis lankytojų taip pat labai mėgsta, kai yra gyvų pokalbių funkcija – tai reiškia, kad kiekvienas klientas, atėjęs į jūsų tinklapį, turės galimybę susisiekti su kuriuo nors iš jūsų konsultantų.

Taip pat puslapių kūrimas bus kur kas sėkmingesnis, jei jo pasiekiamumas bus platus. Tai reiškia, kad jeigu norite turėti puošnų ir animuotą dizainą, jums reikės ne tik Flash puslapio versijos, tačiau ir HTML juk ne visi kompiuteriai gali palaikyti Flash technologiją, tad kad visi, kas nori, galėtų pamatyti jūsų tinklapį, būtinai pasirūpinkite, kad būtų ir HTML versija.

O šiais laikais taip pat ne ką mažiau svarbios yra ir mobilios tinklapių versijos – juk daugelis žmonių naudojasi išmaniaisiais telefonais, o tai reiškia, kad juos būtų galima kur kas paprasčiau pasiekti, jei sukurtumėte savo tinklapio versiją Google ir iPhone telefonams – tai būtų labai patogu, kadangi visi galėtų peržiūrėti jūsų tinklapį ir dalyvauti diskusijose bet kada ir bet kur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>