Randų korekcija

Randų korekcija – būdas jų atsikratyti

Daugiau ar mažiau žmonių turime per savo gyvenimą „užgyvenę“ randų. Vieni jų nevykusių vaikystės išdaigų pasekmės, jaunatvinių spuogų palikimas, sudėtingų ar ne tokių sudėtingų operacijų priminimas. Ne visi vienodai ir jaučiamės juos turėdami. Jei tai nedidelis, po drabužiais dažniausiai besislepiantis randas, jokio diskomforto dažnas nejaučia. Tačiau jei jis „įsitaisęs“ matomoje vietoje, yra ryškus dažnas žmogus pasijaučia nesmagiai nuo aplinkinių žvilgsnių, nuo savų įsitikinimų.

Džiugu, kad šiais laikais nėra būtinybės kentėti šio psichologinio nepatogumo. Šioje srityje gali padėti plastinės chirurgijos specialistai. Tik pirmiausia reikia su jais pasitarti.
Chirurgas įvertins jūsų rando stadiją, kurios būna:

•„Jauno“ rando stadija;
•„Brandaus“ rando stadija;
•Randas susiformavęs galutinai.

„Jauno“ rando stadija trunka nuo 10 iki 30 dienų. Jos metu gana efektyviai gydo specialūs randų gijimą skatinantys tepalai. Jie suformuoja ant odos plėvelę, kuri saugo odos drėgmę, kad randas neišdžiūtų. Jis formuojasi elastingesnis, mažiau pastebimas. „Brandaus“ rando stadija trunka 30-90 dienų, na, o galutinai randas susiformuoja nuo 4 mėnesių iki metų laikotarpyje. Kokia procedūra tinkamiausia jūsų randui parinks specialistas. Tačiau jų yra net keli galimi variantai:

•Chirurginis randų šalinimas, kai panaudojus specialią atrauminę techniką, randas padaromas mažiau matomas, audiniai gražiau sugyja;
•Cheminis šveitimas, kai naudojant specialias rūgštis, oda yra šveičiama keliais etapais. Taip ląstelės verčiamos atsinaujinti;
•Šalinimas lazerio procedūromis, tai būdas, kai lazerio spinduliais padaromi mikro pažeidimai, taip ląstelės aktyvuojasi ir prasideda gijimas. Galima priversti randą gyti iš naujo.

Priklausomai nuo rando amžiaus, dydžio, gylio plastikos chirurgas parinks jums tinkamiausią būdą. Taigi, jei turite randų, kurie kelia nemalonius prisiminimus, nepasitikėjimą savimi laikas ieškoti geriausių specialistų. Tokie dirba GP Klinika Kaune. Daugiau apie jų atliekamas procedūras ir kontaktus galite rasti https://gpklinika.lt/randu-korekcijos/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>