Reiki seansas

Reiki seansasVisų pirma reikėtų atsakyti į klausimą: kas tai yra reiki? Tai yra prisilietimas rankomis, naudojant ypatingą Reiki energiją, kuri suaktyvina žmogaus energijos centrus. Reiki seansas gali padėti atkurti žmogaus organizmo pusiausvyrą, bei padės atgauti harmoniją su savimi. Seanso metu galėsite sustiprinti ne tik savo  dvasią, tačiau taip pat ir kūną. Jūs jausitės kur kas ramiau ir saugiau. Koks gi yra šio seanso poveikis? Svarbiausia, kad jūsų organizmą  sugebės kovoti su ligomis. Tačiau įsidėmėkite, kad šis metodas bus efektyvus jei jūs blogai jaučiatės laikinai, tiek ir sergant rimtomis ligomis, kurios jau yra lėtinės. Reiki gydymas visada bus tik teigiamas. Rekomenduojama žmogui atlikti ne mažiau, kaip 10 seansų, kad pasijaustu teigiamas šios energijos poveikis. Tačiau iš tiesų tai yra individualus dalykas, kurį reikia parinkti individualiai pagal žmogų ir jo sveikatos būklę.
Reiki seansas žmogui padės jaustis kur kas žvaliau, jis turės daugiau jėgų dirbti, pajus, kad jo imunitetas sustiprėjo, gali išnykti arba sumažėti depresija, mintys taps kur kas aiškesnės, išnyks migrena, nugaros skausmai. Poveikis bus tik teigiamas. Reiki seansas suteiks naudą tiek jauniems, tiek ir senjorams. Šie seansai padės nusiraminti, suteiks daugiau atsipalaidavimo, padės pažvelgti giliau į save, išanalizuoti savo problemas. Galbūt jums taps lengviau gyventi, kadangi jus suvoksite savo gelmes. Taip pat gali ženkliai pagerėti emocinė būsena, gali sumažėti nuotaikų kaita.  Šis seansas gali tapti tuo gydymo būdu,kuris padės atgauti jėgas, atgauti sveikatą ir pradėti naują gyvenimą. Tai individuali pagalba kiekvienam,kuriam jos reikia, kuri  padės įveikti pyktį, nerimą ir kitus sutrikimus. Gydymas jums padės atrasti gyvenimo prasmę ir suteiks daugiau džiaugsmo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>