Ryanair lagamino dydžio pilnai užtenka savaitei

Ryanair lagamino dydisDažniausiai žmonės renkasi pigiąsias avialinijas – Wizzair ir Ryanair. Šios dvi aviakompanijos keliautojams siūlo pigias keliones įvairiomis kryptimis, tačiau tada kyla klausimas, kodėl jų siūlomos kainos žymiai skiriasi nuo kitų didžiųjų avialinijų ir, kaip joms atsiperka tokios kelionės. Atsakymas paprastas: pirmiausia, didesnis ir dažnesnis keliautojų srautas, tačiau kita, apie kurią bus daugiau kalbama šiame straipsnyje – dideli papildomi mokesčiai už bagažą. Būtent dėl šios priežasties žmonės dažniausiai stengiasi keliauti tik su nemokamu rankiniu bagažu. Taigi kaip išmokti susipakuoti daiktus į rankinį bagažą ruošiantis į savaitės trukmės kelionę?

Pavyzdžiui, Ryanair lagamino dydis yra 55 x 40 x 20 cm. Į tokį lagaminą sutalpinti drabužius, avalynę ir kitus reikalingus daiktus savaitei laiko keliaujant pirmą kartą gali būti sudėtinga, tačiau patyrę keliautojai tai padaro be didesnių sunkumų.

Pirmiausia, reikia gerai įvertinti šalies, į kurią vykstama, orus ir jų prognozę Jūsų kelionės metu, tada iš galvos išmesti tokias mintis, kaip „galbūt prireiks“ ir panašiai. Rekomenduojama susikurti drabužių komplektus kiekvienai dienai, pasiimti paplūdimio aprangą, striukę, atsižvelgiant į kelionės kryptį ir tipą. Juk galite patvirtinti, kad savaitės trukmės kelionės metu neprireikia dvejų džinsų, trijų megztinių ir keturių porų batų. Kosmetikos taip pat nereikia prisidėti per daug, nes dažniausiai atostogų metu jos naudojame mažiau, o tuo labiau dažnai pasitaiko galimybė kosmetikos kelionės metu įsigyti pigiau, atnaujinti kosmetinę naujais, galbūt nematytais ir nebandytais kosmetikos gaminiais. Kalbant apie drabužius, rekomenduojama kelionės metu apsirengti drabužius, kurie lagamine užimtų daugiausiai vietos arba sudarytų didžiausią lagamino svorį – taip sutaupysite vietos kitiems drabužiams ir daiktams.

Taigi pabandykite neapsikrauti daiktais – savaitės trukmės kelionei pilnai užtenka rankinio bagažo, jei mokate tinkamai juos susipakuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>