Sidabrinės krikštynų dovanos – visam gyvenimui

Krikstynu dovanosKrikštynos – pirmoji ir vienintelė tokia šventė vaiko gyvenime, tai vaiko prisijungimo prie Bažnyčios šventė, turinti labai didelę simbolinę reikšmę, todėl krikštynų svečiai visada labai ruošiasi šiai dienai ir detaliai apgalvoja dovaną vaikui. Yra keli skirtingi dovanų pasirinkimo kriterijai, tokie kaip santykis su vaiku, finansinės galimybės, dovanos tikslas ir panašiai. Tačiau vienas iš populiariausių krikštynų dovanos pasirinkimo, ypatingai dovanos nuo krikšto tėvų – juvelyriniai dirbiniai.

Juvelyriniai dirbiniai, pirmiausia, turi išliekamąją vertę, ja vaikas galės džiaugtis visą gyvenimą nuolat prisimindamas tuos, kas juos dovanojo, o taip pat juvelyriniai dirbiniai iš aukso arba sidabro pasižymi tam tikromis savybėmis. Populiariausios juvelyrinės krikštynų dovanos yra sidabrinės, o auksas yra pasirenkamas rečiau dėl aukštesnės kainos. Sidabras pasižymi antibakterinėmis savybėmis, sidabro jonai valo organizmą ir pasižymi daug kitų medicininių savybių. Todėl sidabrinė krikštynų dovana dar simbolizuoja ir sveikatos linkėjimą vaikui.

Dar viena labai vertinama sidabro savybė – galimybė ant jo graviruoti. Bet koks sidabrinis dirbinys jau yra puiki dovana krikštynoms, tačiau personalizuota dovana – unikalus ir įsimintinas pasirinkimas. Tokia dovana rodo, kad dovanai buvo skirta daugiau laiko ir dėmesio, galvota konkrečiai apie krikštijamą vaiką. Labai populiaru ant sidabrinių juvelyrinių krikštynų dovanų graviruoti vaiko vardą arba krikšto vardą, gimimo arba krikšto datą, palinkėjimus arba gražias mintis. Taip pat įvairius sakralinius simbolius, ištraukas iš Biblijos.

Taigi krikštynų proga vaikui padovanoti sidabriniai šaukšteliai, papuošalai, simboliniai čiulptukai, barškučiai ir kiti gaminiai, neabejotinai, vaikui išliks brangūs visą gyvenimą, jis juos nuolat prisimins, o tuo pačiu nepamirš ir dovaną padovanojusių krikšto tėvų arba kitų šventės svečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>