Siuntos į Airiją — stiprus ryšys su artimaisiais

siuntos airija lietuvaKomunikacija tarp Lietuvos ir Airijos daugelį metų yra labai aktyvi. Didelė dalis Lietuvos tautiečių ne vienerius metus dirba, mokosi ir gyvena įvairiuose Airijos regionuose. Natūralu, kad norisi palaikyti ryšius su artimaisiais bei draugais, likusiais tėvynėje. Todėl didžiųjų metų švenčių progomis siuntos Airija Lietuva – Lietuva Airija užplūsta pašto skyrius ir kurjerių tarnybas.

Dažniausiai siunčiami siuntiniai į Airiją yra lietuviški saldumynai, rūkyti mėsos gaminiai ir juoda duona. Nors panašių maisto produktų galima įsigyti ir užsienio šalyse, tačiau lietuviški gaminiai kelia sentimentus, primena tėvynę. Taigi, siuntiniai iš Lietuvos į Airiją siunčiami su įvairiais gardumynais. Ne išimtis ir smulkūs buitiniai prietaisai, drabužiai, knygos.

Tokie pat populiarios ir gausios būna siuntos iš Airijos. Dažniausiai jais norima nustebinti ir pradžiuginti gimtojoje šalyje likusius artimuosius. Ne paslaptis, kad daugelį vertingų prekių Airijoje galima įsigyti gerokai palankesnėmis kainomis, nei Lietuvoje. O kiek daug čia vyksta drabužių ir avalynės išpardavimų. Jų metu apsiperkama tokiomis geromis kainomis, kad tikrai apsimoka juos pirkti ir siųsti šeimos nariams.

Švenčių progomis populiaru ne tik siųsti siuntinius, bet ir patiems aplankyti giminaičius užsienyje. Šiomis dienomis daugelis įmonių siūlo keleivių vežimo paslaugas. Be to internetu galima įsigyti ir nebrangius lėktuvo ar autobuso bilietus. Juk susitikimas akis į akį ir šiltas apkabinimas yra kur kas geriau už atviruką ar šokoladą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>