Skalbinių džiovyklė kaip išsirinkti

Skalbinių džiovyklė: kaip išsirinkti?

Kokią skalbinių džiovyklę rinktis? Drabužių džiovyklė elektrine yra populiariausias pasirinkimas nei paprasta džiovyklė drabužių. Drabužių džiovyklė kaina gali skirtis nuo daugelio aspektų.

Naujos funkcijos ir nepaprastos galimybės apsunkina naujos drabužių džiovyklės pirkimą. Štai ką reikia žinoti, kad priimtumėte protingą, biudžetą pagrįstą sprendimą. Dėl besikeičiančių technologijų ir naujų energijos standartų, naujausiose drabužių džiovyklose yra daug nustatymų, kurie padidina našumą ir funkcionalumą. Nors visos šios geros medžiagos gali sumažinti energijos suvartojimą ir pailginti džiovinamų audinių tarnavimo laiką, dėl to tinkamos mašinos pasirinkimas gali būti bauginantis procesas. Nurodysime, ko jums reikia ir ko ne, kad galėtumėte išsirinkti geriausią drabužių džiovyklę savo namams ir biudžetui.

Pirmas dalykas: dujos ar elektra?

Sprendimas  – pirkti dujinę ar elektrinę džiovintuvą. Jei jūsų namas nėra tiekiamas gamtinėmis dujomis, pasirinkimas yra paprastas – renkatės elektrą. Bet jei tai padarysite, mes suteiksime pranašumą energiją taupančioms dujoms. Štai kodėl: Dujinės džiovyklos darbą atlieka per trumpesnį laiką, nes įkaista greičiau nei elektrinės džiovyklės. Priklausomai nuo jūsų vietinių komunalinių paslaugų tarifų, gamtinės dujos gali būti pigesnės nei elektra.

Kiek kainuoja nauja mašina?

Išskyrus eksploatacines išlaidas, dujų ir elektros mašinų kainų skirtumas yra nedidelis. Džiovintuvus rasite nuo 250 iki 1550 eurų, o dujinių džiovintuvų kainos yra šiek tiek didesnės nei elektrinių mašinų su panašiomis savybėmis. Drabužių džiovintuvas atsinaujina. Per pastaruosius 20 metų daugelis buitinių prietaisų, tokių kaip skalbimo mašinos ir šaldytuvai, tapo žymiai efektyvesni. Tačiau standartinės drabužių džiovyklės įstrigo dešimtojo dešimtmečio pradžioje, kai pirmą kartą įsigaliojo minimalūs šių mašinų energijos standartai. Įprasta džiovykla kasmet sunaudoja tiek pat energijos, kiek nauja skalbimo mašina, indaplovė ir šaldytuvas kartu. Nuo 2014 m. energijos vartojimo efektyvumas šiek tiek pagerėjo. Energetikos departamentas reikalauja, kad naujausios mašinos (dujinės ir elektrinės) būtų 5% efektyvesnės nei ankstesnės kartos. Patarimas: jei perkate Energy Star sertifikuotą džiovintuvą, peržiūrėkite jos kombinuotą energijos koeficientą (CEF), Energetikos departamento nustatytą standartą. Kuo didesnis mašinos CEF, tuo jis efektyvesnis. Čia galite rasti ir palyginti CEF Energy Star džiovintuvams.

Naujas išradimas bloke: šilumos siurblio džiovintuvas

Nematysime tikro energijos taupymo džiovinimo technologijoje, nebent šilumos siurblys taps populiarus. Šio tipo džiovintuvai yra tokie nauji JAV, kad šiuo metu yra tik vienas modelis. Tačiau Europoje yra mažiausiai 25 modeliai ir jie yra vieninteliai džiovyklių tipai, atitinkantys aukščiausią Europos energijos vartojimo efektyvumo įvertinimą. Štai daugiau: Šios be ventiliacijos mašinos sunaudoja iki 60 % mažiau energijos nei standartinės elektrinės džiovyklės, nes jose šilumą perdirba, o ne išleidžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>