sidabriniai medaliai

Sportiniai apdovanojimai

Kiekvienoje sporto šakoje visi taurieji metalai iš kurių gaminami: auksiniai, sidabriniai, bronziniai medaliai http://www.sidabras925.lt/lt/183-sidabriniai-medaliai asocijuojasi su aukščiausiais sportininkų įvertinimais. Medaliai gaminami tiek vienpusiai, tiek dvipusiai, nurodant sporto šakos logotipą. Medalis gali būti pakabinamas arba dedamas į dėžutę. Organizuojant įvairius sporto renginius, reikia pasirūpinti ir kokybiškomis dovanomis. Kiekvienam sportininkui, rungtynių pabaigoje malonu gauti medalį, statulėlę ar kitą profesionaliai pagamintą dovaną. Sporto apdovanojimai turi atrodyti kokybiškai, juk ir pats laimėtojas nori didžiuotis savo pasiekimu ir demonstruoti kitiems, pasidėdamas jį gerai matomoje vietoje, todėl medalio kokybė yra labai svarbi. Graviravimo paslaugos atliekamos ant įvairių paviršių, tai gali būti: taurieji metalai, stiklas, metalas, medis, plastmasė, keramika ir kt. Būtina pasirinkti tinkamą šriftą, kad užrašas būtų aiškus ir kokybiškai išgraviruoti tekstą.

Kaip nusipirkti medalius internetu?

Medalius, sportines statulėles galima užsisakyti internertu ir pamatyti elektroninėje erdvėje, čia rasite daug fotografijų ir pamatysite kaip kokybiškai atrodo medaliai ir kitokie apdovanojimai. Su juvelyrikos specialistais suderinti ką konkrečiai reikės pagaminti, kokia yra jūsų vizija, kokį kiekį ketinate gaminti ir tuomet paskaičiuos preliminarią kainą. Natūralu, kad užsakant didesnius kiekius, vieneto kaina bus mažesnė.

Kiek laiko užtrunka gamybos procesas?

Ruošiantis pirkti sporto apdovanojimus reikėtų viską planuoti gerokai anksčiau. Toks prosesas trunka kelias dienas ir priklauso nuo užsakymų kiekio. Planuojant sporto apdovanojimų gamybą, reikia turėti daugiau laiko, kad jūsų įdėja būtų gerai išvystyta ir atitiktų lūkesčius.

Dovana krikštynų, jubiliejaus proga

Vaikui gimimo ar krikštynų proga tinka dovanoti medalį, vienoje sidabrinio medalio pusėje yra palikta vieta linkėjimui, teikiamos graviravimo paslaugos, kaina derinama užsakymo metu. Vestuvių, jubiliejaus proga dažniausiai dovanojami pinigai, tačiau prasmingesnė dovana būtų aukso ar sidabro monetos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>