vaikų baldai, vaiku darzeliai

Sveikesnis meniu vaikų darželiuose

Vis daugiau tėvų savo mažyliams stengiasi įdiegti įpročius sveikai maitintis ir gyventi, kai kurie darželiai įvedė sveikesnį menių buvo mažinamos maisto porcijos, kalorijų kiekis, buvo atsisakyta cukraus, jogurto paskaninto didžiuliu cukraus kiekiu, šiai dienai naudojamas natūralus jogurtas, jei duona būdavo paprasta tai dabar pilno grūdo, jei buvo sviesto, tai jo nėra. Anksčiau darželį lankantys vaikai buvo priversti vartoti daug cukraus turinčius maisto produktus, gerti kisielių, saldintą arbatą, valgyti įvairius padažus ir keptą mėsą. Maisto gamyboje naudojama daug ankštinių daržovių, neįprastos daržovės, tokios kaip brokoliai, morkų košė. Daugumas tėvų yra patenkinti nauju vaiku mitybos racionu, bet yra pavienių tėvelių, kurie nepatenkinti, nes pradžioje vaikai nedaug valgydavo ir grįždavo alkani iš darželio. Prie sveikesnio meniu, kuriame yra daugiau įvairesnių daržovių ir kitų sveikų produktų tiesiog reikia laiko priprasti.

Baldai vaikų darželiams

Baldai vaikų darželiams: persirengimo spintelės, lovytės, sekcijos , spintelės su dėžutėmis, staliukai, rankšluostinės ir kt. Baldai gali būti pastatomi, įmontuojami, pakabinami, rinktis galima įvairaus dydžio, dizaino ir spalvos. Baldai turi sukurti vaikams žaismingą, spalvingą atmosferą ir prisidėti prie vaikų ugdymo. Visi darželių baldai gaminami iš medžiagų nekenksmingų aplinkai ir sveikatai. Parduotuvės konsultantai visada padės išsirinkti tinkamus baldus ir esant poreikiui pakonsultuos išplanavimo klausimais.

Vaikas – gražioje, saugioje aplinkoje

Baldai, priemonės, lauko įrengimai padeda vaikui jaustis gerai, jaukiai ir užtikrina saugumą. Gražioje aplinkoje augantiems vaikams formuojamos geros ilgesio nuostatos, jų žaislais tampa kankorėžiai, nukritę lapai, šakelės. Išmokstama gėrėtis žiedais bei vaisiais, jų nenuskinant. Vaikai stebi, kur ir kokie augalai pražysta, pradeda derėti, mokosi pažinti spalvas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>