TOP 3 lankytinos vietos Portugalijoje poroms

TOP 3 lankytinos vietos Portugalijoje poroms

Ar lankotės Portugalijoje ir norėtumėte nustebinti savo sielos draugą? O gal jums tiesiog patinka mintis praleisti akimirką dviese romantiškiausiose Portugalijos slaptose vietose? Tikrai rasite ką pamatyti Portugalijoje, nes lankytinos vietos poroms ne tik, kad populiarios, bet ir įdomios, paliekančios didžiausius įspūdžius.

Kokios lankytinos vietos Portugalijoje yra populiarios?

Pinhao – Douro

Pinhão – kaimas Douro slėnio regione, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pinhao, kaip Alto Douro Vinhateiro širdis, yra žinomas dėl savo garsiosios portveino gamybos Douro šlaituose. Kaimas sulaukė daugybės turistų, atvykstančių turų, kruizų ar traukiniu ištirti viską, ką Pinhão regionas gali pasiūlyti.

Piódão ir Foz D’Égua – Arganilas

Dvi vietas sujungėme į vieną pavadinimą, nes jos puikiai dera viena kitą. Piódão yra kaimas, esantis Serra do Açor šlaituose, žinomas dėl gyvenamųjų namų, sienų ir gatvių, visiškai padengtų skalūnais. Tai nepakartojamo grožio vieta, todėl ji tikrai žavi kiekvieną kaime apsilankiusį. Vos už 5 km nuo Piódão pasiekiame Foz D’ Égua, kur galima rasti nuostabų natūralų baseiną, idealiai tinkantį atsipalaiduoti, giliai pabendrauti su gamta ir net šiek tiek labiau įsimylėti. Tai tikrai nepamirštamas rojus.

Fisgas do Ermelo – Mondim de Basto

Fisgas do Ermelo kaskada, esanti Vila Real rajone, yra pavadinta vieno didžiausių krioklių Portugalijoje ir net Europoje garbei. 400 metrų nuolydis Figas do Ermelo yra puiki vieta aplankyti romantiškai nusiteikus. Taip yra todėl, kad yra keli pėsčiųjų maršrutai, kurių atstumai yra skirtingi, kad galėtumėte gerai pasivaikščioti su motina gamta.

Serra da Estrela

Antras pagal aukštį Portugalijos kalnas. Serra da Estrela gamtos parko dalis, yra viena iš labiausiai lankomų užsienio ir portugalų turistų vietovių, ypač žiemą, kai nuolat yra sniego. Serra da Estrela slidinėjimo kurortai yra stipriausia jos atrakcija. Jis taip pat išsiskiria savo istoriniu, kultūriniu ir gastronominiu turtingumu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>