Žoliapjovės: kokią rinktis?

ŽoliapjovėsVaromos vidaus degimo varikliu, elektriniu motoriuku, arba mechaniniu stūmimu, kada stumiant sukami ašmenys, visos žoliapjovės yra neatsiejama sodininkystės bei lauko priežiūros prekė bei itin naudingas įtaisas.

Jos gali būti:

  • Stumiamos;
  • Vairuojamos;
  • Robotinės.

Stumiamos žoliapjovės gali būti varomos visais išvardintais būdais. Jos dažniausiai yra pigiausios, reikalauja gana nedaug priežiūros, tačiau nėra pačios patvariausios, su jomis sunku apdirbti didesnius plotus, reikia daug laiko ir nemažai jėgų norint darbą atlikti kruopščiai. Vairuojami modeliai yra daug greitesni ir galingesni, susidoroja su didesnėmis užduotimis, tačiau, bene visada vartoja daugiau kuro, reikalauja daug daugiau dėmesio bei išlaidų, o kainos tikrai nėra mažos. Galų gale robotinės žoliapjovės pasižymi unikaliomis savybėmis. Jos netaršios, tylios, pakankamai taupios energijos atžvilgiu ir dirba greitai bei kokybiškai. Pačios naviguodamos tarp kliūčių, robotinės vejapjovės susidoroja su dideliais iššūkiais bei nereikalauja jokios priežiūros. Tiesa, jos būna pakankamai brangios, bet sutaupytos jėgos ir laikas tikrai to verti.

Kurią žoliapjovę rinktis jums? Apmąstykite savo poreikius ir galimybes. Jeigu jums svarbiausia kaina arba norite paprastai apdirbti nedidelius plotus, rinkitės stumiamą opciją. Norėdami aptarnauti ir pjauti dideles teritorijas bei, jeigu mėgstate jausti darbo teikiamą malonumą ir nuolat matyti rezultatus, vairuojamos bus tinkamiausias pasirinkimas. Galų gale, nemėgstantiems dirbti ir norintiems mažiausiai rūpintis žolės pjovimu – robotinis variantas leis mėgautis šaltu gėrimu ar kaitria saule, kol jis atliks visą darbą.

Objektyviai ir tiksliai įvertinę savo keliamus tikslus bei poreikius, priimsite geriausią sprendimą. Pasitarkite su kvalifikuotais specialistais, jeigu turite klausimų, galėsite gauti naudingą informaciją, kuri pravers ne tik prieš pirkimą, tačiau ir eksploataciniu laikotarpiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>