49_Kada verta gamintis vestuvinius žiedus

Kada verta gamintis vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai – tai antras papuošalas po sužadėtuvių žiedo, kuris šiuo atveju svarbu ne tik nuotakai, bet ir jaunikiui. Todėl juos būtina rinktis atsakingai abiems drauge ir gerai apgalvojus. Nereikėtų rinktis kuo brangiau kainuojančių ar itin įmantraus dizaino, o tokius, kurie būtų malonūs ir teiktų džiaugsmą.

Šiandien mažai tikėtina, kad vestuvinių žiedų nepavyktų išsirinkti, tačiau net ir tokiu atveju situaciją išgelbės vestuvinių žiedų gamyba. Vestuviniai žiedai pagal individualų užsakymą šiandien yra labai populiarus dalykas tarp jaunavedžių. Dažniausiai poras gamintis žiedus paskatina turimi seni aukso dirbiniai, kuriuos kažkada atidavė mamos ar močiutės. Šiuo atveju gamintis žiedus iš tiesų verta, nes taip galima ir sutaupyti, ir turėti unikalaus dizaino vestuvinius žiedus.

Žiedus gamintis verta ir tuomet, jeigu reikalingi nestandartinio dydžio žiedai arba norima žieduose perteikti savitą žinutę. Nes gaminant žiedus individualiai, idealiai išmatuojami jų dydžiai, todėl jie yra pritaikomi idealiai būtent jūsų pirštams. Be to, gaminantis žiedus būsite tikri, kad žiedai yra iš gryno aukso, be jokių priemaišų. Be to, individualiai gaminamų žiedų storis ir plotis bus pritaikytas pagal jūsų norus ir poreikius. O žavesio suteiks tai, kad visame žiedų kūrimo procese galėsite dalyvauti betarpiškai.

Ne paslaptis, kad šiandien itin populiaru atnaujinti vestuvių įžadus, o šia proga neretai poros atnaujina ir žiedus. Šiuo atveju labai dažnai senieji žiedai yra panaudojami naujų žiedų gamybai, papildant juos brangakmeniais ar kitokiais akmenimis. Kartais prieš daugybę metų pasirinkti žiedai nebeatrodo patraukliai, o keičiant juos naujais galima į juos įdėti tam tikros simbolikos. Dažniausiai išgraviruojami vaikų vardai ar jų gimimo datos, inkrustuojami akmenys, simbolizuojantys gimusių vaikų skaičių – deimantas berniukui, perlas mergaitei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>