Garažo apšvietimas komponuojame lempas

Garažo apšvietimas: komponuojame lempas

Garažas taip pat yra svarbi patalpa, kurioje laikome labai daug daiktų. Ir nors jame komponuojamas ne toks estetiškas apšvietimas, galbūt jame skiriame ne tik nedaug dėmesio smulkmenoms, tačiau jis – taip pat svarbus, tad reikia įvertinti kuo daugiau smulkmenų, kad pavyktų rasti tą variantą, kuris suteiks daugiau komforto beri saugumo.

Garažo šviestuvai yra labai skirtingi. Pateiksime kelis modelius, patarsime kaip juos montuoti. Tikime, kad tai Jums padės sukurti tokią aplinką, kurioje bus smagu net ir leisti vakarus.

Bendrinis apšvietimas – būtinas

Kaip ir bet kurioje kitoje patalpoje, taip ir garaže būtinas bendrinis apšvietimas, kuris gali užtikrinti, kad patalpoje bus tinkamai paskirstoma šviesa po kiekvieną kamputį. Kadangi dažniausiai garažai yra tamsios patalpos – geriausia komponuoti bent jau kelis, kad kiekvienas centimetras būtų apšviestas, tad ir buvimas tokioje aplinkoje – būtų malonus.
Ieškodami bendrinio apšvietimo geriausia rinktis tokius, kurie nekaba, o yra įmontuojami į lubas arba montuojami gerta lubų. Tokie užima mažiau  vietos. O juk garažai labai dažnai virsta sandėliais, tad juose kaupiami daiktai – ir taip apkrauna erdvę. Geriausia, kai papildomai akcentai – paslepiami. Tiesa, tai nereiškia, kad jie nematomi arba nekuria aplinkos stiliaus.

Akcentiniai šviestuvai

Kaip ir namuose, taip ir garažuose taip pat būtini ir akcentiniai šviestuvai, kurie padeda tam tikrai zonai suteikti kur kas geresnį matomumą. Šiuo atveju renkantis svarbu įvertinti zonas, tai yra – kas jose bus laikomi, kokie daiktai, galiausiai, ko siekiama. Juk kol vieniems garažas yra vieta, kur laikomi daiktai, tuo tarpu kitiems norisi, kad tai būtų poilsio zona, kurioje taip pat galima būtų atsipūsti.

Tinkama priežiūra

Žinoma, šviestuvai Jums kur kas labiau tarnaus tokiu atveju, jeigu skirsite jiems daugiau priežiūros. Nereikia nieko ypatingo, nereikia jokių specialių valiklių. Tik dulkių pašalinimas, kuris gali užtikrinti, kad lempa visada atrodys nauja, tarsi ką tik iš prekybos vietos. Svarbiausia valyti reguliariai, kad paviršius nepasidengti tokiu dulkių sluoksniu, kurį nuvalyti gali būti per sunku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>