Kada vartojamas glicinas

Kada vartojamas glicinas?

Glicinas yra amino rūgštis, kurią jūsų kūnas naudoja baltymams kurti, kurių reikia audinių augimui ir palaikymui bei svarbių medžiagų, tokių kaip hormonai ir fermentai, gamybai. Jūsų kūnas natūraliai gamina gliciną iš kitų amino rūgščių, tačiau jo taip pat yra daug baltymų turinčiame maiste ir galima įsigyti kaip maisto papildą. Glicinas yra ne tik baltymų komponentas, bet ir keletas kitų įspūdingų privalumų sveikatai. Svarbiausi glicino privalumai ir nauda sveikatai.

Glicinas yra viena iš trijų amino rūgščių, kurias jūsų kūnas naudoja gamindamas glutationą – galingą antioksidantą, kuris padeda apsaugoti jūsų ląsteles nuo oksidacinės žalos, kurią sukelia laisvieji radikalai, kurie, kaip manoma, yra daugelio ligų pagrindas. Jei nepakanka glicino, jūsų kūnas gamina mažiau glutationo, o tai gali neigiamai paveikti tai, kaip jūsų kūnas laikui bėgant tvarko oksidacinį stresą. Be to, kadangi glutationo lygis natūraliai mažėja su amžiumi, jūsų sveikata gali būti naudinga užtikrinant, kad senstant gausite pakankamai glicino. Glicinas padeda jūsų kūnui pagaminti glutationą – svarbų antioksidantą, kuris apsaugo jūsų kūną nuo ląstelių pažeidimo.

Glicinas taip pat yra viena iš trijų amino rūgščių, kurias jūsų kūnas naudoja junginiui, vadinamam kreatinu, gaminti. Kreatinas suteikia jūsų raumenims energijos greitai ir trumpai užsiimti, pavyzdžiui, kilnoti sunkumus ir sprinti. Įrodyta, kad kartu su pasipriešinimo treniruotėmis papildymas kreatinu padidina raumenų dydį, jėgą ir galią. Taip pat buvo tiriamas jo teigiamas poveikis kaulų sveikatai, smegenų funkcijai ir neurologinėms būklėms. Nors jūsų kūnas natūraliai kuria kreatiną ir jo galima gauti laikantis dietos, gavus per mažai glicino, gali sumažėti jūsų gaminamos produkcijos kiekis. Glicinas yra kreatino, junginio, kuris suteikia jūsų raumenims energijos, komponentas, siejamas su kita nauda sveikatai, pavyzdžiui, pagerėjusia kaulų sveikata ir smegenų funkcija.

Glicinas yra gausiausia aminorūgštis kolagene, struktūriniame baltyme, kuris turi daug naudos sveikatai, įskaitant jūsų odą, sąnarius ir kaulus. Taip pat glicinas gali skatinti miegą ir pagerinti jūsų miego kokybę per raminantį poveikį smegenims ir gebėjimą sumažinti kūno temperatūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>