Didžiausią paklausą turintys prezervatyvų skoniai

prezervatyvų skoniaiVienas iš esminių prezervatyvų privalumų prieš kitas kontraceptines priemones yra milžiniška jų skonių gausa, asmeninius lūkesčius geriausiai atitinkantį prezervatyvų tipą leidžianti rasti kiekvienam žmogui. Būtent į prezervatyvų skonius šiandien ir apžvelgsime, trumpai aptardami tuos, kurie šiomis dienomis turi pačią didžiausią paklausą.

Vaisiniai
Vaisiniai prezervatyvai yra neabejotinai populiariausi visame pasaulyje. Taip, prie to iš esmės prisideda milžiniška tokio tipo prezervatyvų skonių gausa : randame dešimtis vaisinių prezervatyvų skonių, iš kurių gali rinktis kiekvienas žmogus. Vis dėlto, nereikia apsigauti bei galvoti, jog vaisiniai prezervatyvai išsiskiria tik kiekybe – dideliu tokio skonio prezervatyvų privalumu tampa ir jų kokybė. Kokybė atsispindi tame, jog tokie prezervatyvai yra išties malonaus bei stipraus skonio, kas garantuoja tai, jog jie šimtu procentų efektyviai atliks savo funkciją sekso metu bei leis iš tokio tipo prezervatyvų pasisemti maksimalų malonumą.

Saldėsių skonio
Saldėsių skonio prezervatyvai – tai įvairaus šokolado, pyragėlių, bei kitų saldumynų sričiai priskiriamų gaminių skoniai. Jie nepasižymi tokia didele skonių gausa, kokia pasižymi vaisiniai prezervatyvai, bet faktas, jog kokybe tokie prezervatyvai tiesiog spinduliuoja. Jie išsiskiria ypač stipriu bei sodriu skoniu, kuris ypač patinka moterims – juk būtent jos yra pagrindinės saldžiausių dalykų gyvenime mėgėjos. Taip, jei yra tokių žmonių, kuriems saldumas nėra pats maloniausias skonis – jiems tokio skonio prezervatyvai veikiausiai nepatiks. Vis dėlto, dažniausiai tai netampa dideliu keblumu – dažniausiai tokie prezervatyvai yra per saldūs tik visiškai saldumynus niekinantiems žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>