Individualizuotų treniruočių nauda

Individualizuotų treniruočių nauda

Individualios arba grupinės treniruotės, tikėtina, yra jokia naujiena kiekvienam. Tačiau ar teko girdėti apie individualizuotas grupines treniruotes? Girdėti teko tikriausiai nedaugeliui, o dar mažiau iš jūsų esate tai išbandę. Ir dėl tokių treniruočių tikrai nereikia vykti niekur toli, nes jos vyksta visai čia pat. Būtent tokio pobūdžio organizuojamos treniruotės Vilniuje, prieinamos ne išskirtinai sportuojantiems, o ir visiškiems pradedantiesiems.

Kas dar yra labai svarbu, kalbant apie šias individualizuotas treniruotes, – joms nėra jokio amžiaus cenzo. Būtent šiose treniruotėse laukiami tiek vaikai, tiek senjorai, tiek sportininkai profesionalai. Galvojate, ką sporto klube veikti vaikui? Iš tiesų, šios treniruotės ypatingai padeda vaikams, turintiems įgytų arba net įgimtų laikysenos problemų. O neretai ir tais atvejais, kai siekiama nuo pat mažens įskiepyti taisyklingus sportavimo įgūdžius.

Šios treniruotės nuo įprastų individualių ar grupinių skiriasi tuo, kad sportuodami grupėse kiekvienas yra prižiūrimas specialisto asmeniškai. Žinoma, tokioms treniruotėms vadovauja tikrai ne savamoksliai sportininkai ar tiesiog atletišką kūno sudėjimą turintys darbuotojai iš gatvės. Tokio pobūdžio treniruotes atsakingai veda ir prižiūri medicinos studijas baigę kineziterapeutai bei didelę patirtį sukaupę sporto specialistai.

Individualizuotų treniruočių metu dėmesys skiriamas kiekvieno asmens individualiai sudarytai programai, atsižvelgiant į jo sveikatos problemas. Programa sudaroma, prieš tai atlikus išsamius, mediciniškai paremtus, raumenyno ir skeleto tyrimus, įvertinus žmogaus persirgtas arba turimas ligas. Tik tada sudaroma individuali programa ir žmogus jau gali pradėti sportuoti. Todėl šios treniruotės toli gražu neprimena įprastai vedamų grupinių treniruočių, kurių metu visi daro tuos pačius pratimus.

Būtent dėl to, šios treniruotės yra saugios ir senjorams, kurie neretai turi nemažai įvairių judėjimo problemų ir kenčia kojų, nugaros skausmus. Šios treniruotės padeda sustiprinti silpnas vietas, taip patiriamas krūvis natūraliai pasiskirsto tolygiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>