metalo keramika

Metalo keramika – pažangiausias dantų tvarkymo būdas

Planuojantiems visą gyvenimą džiaugtis plačia bei sveika šypsena – siūlome pagalvoti apie metalo keramiką. Žinoma, dėl dantų visada reikia tartis su specialistu, kadangi labai dažnai mūsų norai ne visai atitinka galimybes ir paprasčiausiai reikia tenkintis prie tokios savo dantų būklės, kokia yra.

Taigi, metalo keramika yra vienas geriausių pasirinkimų protezavime. Paslaugas siūlo Juozas.Dental klinika Kaune, kuri pasirūpins, kad Jūsų šypsena būtų ne tik labai plati, tačiau tuo pačiu atrodytų kuo natūraliau. Kadangi šios keramikos kaina yra viena mažiausių – tai taip pat paskatina išbandyti būtent šią galimybę.

Tačiau apie viską nuo pat pradžių…

Metalo keramika gali būti protezuojami tiek ištisi dantys, tiek vienas konkretus dantis. Vertinama tai, kad ir metalo keramikos tiltas, ir metalo keramikos karūnėlės yra gana pigios, tad kainos prasme susigrąžinti dantis tampa ypač paprasta.

Žinoma, kai egzistuoja kur kas pažangesnių ir funkcionalesnių protezų gaminimo būdų, kyla klausimas, ar metalo keramika vis dar geras pasirinkimas? Juk kaina neturi būti vienintelis kriterijus, kurį reikia įvertinti.

Šio tipo dantų protezavimas Kaune labai vertinamas dėl puikios kokybės ir ilgaamžiškumo. Visiškai natūralu, kad protezuojant stengiamasi pasiekti maksimalią naudą, kuri vertinama per tarnavimo laikotarpio prizmę. Greta ilgaamžiškumo metalo keramika dažnai džiugina ir savo estetika. Vėlgi, šiais laikais galima rasti estetiškiau atrodančių protezų, tačiau vertinant kainos aspektu metalo keramika puikiai suderina šiuos du komponentus. Dantys atrodo puikiai, kai kurie teigia, kad jie mažai kuo skiriasi nuo natūralios dantų išvaizdos.

Metalo keramika yra naudojama tiek krūminiams, tiek priekiniams dantims. Tai tik ir parodo, kad tai labai tvirta ir puikiai atrodanti medžiaga. Su ja galima ne tik kramtyti, tačiau ir atsikąsti. Žmonės labai džiaugiasi, kad iš jos pagaminti dantys suteikia visišką kramtymo laisvę. Tai reiškia, kad nereikia bijoti, jog tam tikri maisto produktai gali būti per kenkti dantims. Dažniausiai tokių atvejų nepasitaiko. Žinoma, tokiu atveju, kai klinika tikrai profesionaliai sudeda dantis ir tuo pačiu Jūs jaučiatės ramus, kad mokate naujais dantimis “naudotis”, kad jie yra tokie savi, kaip ir nuosavi.

Metalo keramika naudojama ne tik Kaune, tačiau būtent šiame mieste Jūsų laukia puiki Juozas.Dental klinika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>