akumuliatoriai akcija

Patikrinti būdai prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką

Be akumuliatoriaus tiekiamos energijos neužvestume automobilio. Šioje plastikinėje talpoje vykstanti cheminė reakcija virsta elektros energija, jos užtenka kiekvieną rytą bent 4 metus. Čia turime omenyje gero gamintojo pagal automobilio technines charakteristikas parinktą akumuliatoriaus modelį kuris eksploatuojamas normaliomis sąlygomis. Akumuliatoriaus veikimo laikui didelę įtaką turi išoriniai veiksniai ir naudotojo įpročiai, šiai automobilio daliai negerai nei tuomet kai labai karšta nei žiemą kai labai šalta. Kiekvienas akumuliatorius turi savo apytikslį tarnavimo laiką ir jo prailginti dvigubai tikrai nepavyks nebent naudotumėte labai retai ir tik šiltuoju metų laiku. Vieną ką galite padaryti yra tai kad nuo jūsų naudojimo ir priežiūros priklauso ar jo nereikės keisti anksčiau laiko. Kaip reikia prižiūrėti akumuliatorių kad jis tarnautų ilgiau?

Dauguma šiuo metu parduodamų akumuliatorių nereikalauja reguliaraus aptarnavimo kuomet reikia į vidų įpilti distiliuoto vandens tad šią problema galite pamiršti. Geriausia darbinė temperatūra akumuliatoriui yra apie 20 laipsnių todėl vasarą stenkitės automobilį statyti pavėsyje o žiemos metu stenkitės automobilį laikyti garaže.

Jei gyvenate nedideliame mieste, važinėdami dažnai sustojate ir išjungiate variklį (pvz. esate taksi vairuotojas) didelė tikimybė kad jūsų akumuliatorius nusidėvės greičiau nes tokios trumpų kelionių metu akumuliatorius paprasčiausiai nepasikrauna tiek kiek jam reikia ir nuolat silpsta. Tokiu atveju pagalvokite gal būtų verta naudotis viešuoju transportu. Jei automobilyje naudojate daug elektroninės įrangos pvz. garso sistemą, kraunate vaizdo registratorių, telefoną, navigaciją visi šie prietaisai tik padidina krūvį akumuliatoriui užvedimo metu nes tai pablogina jo savybes ilguoju laikotarpiu. Apžiūrėti akumuliatorių ir jo laidus reikia bent kartą per mėnesį, pašalinti susidariusius korozijos ar oksidacijos užuomazgas. Prieš pakeičiant nauju iš anksto ieškokite kur akumuliatoriai akcija nusipirkite kad turėtumėte kuo pakeisti ir nepakliūtumėte į nepatogią situaciją kelyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>