kaip issirinkti kuprine

Kokybiška mokyklinė kuprinė – kaip išsirinkti?

Kaip išsirinkti kuprinę kokybišką ir už prieinamą kainą? Kuprinės gali būti skirtos pradinių klasių mokiniams, paaugliams, kompiuterių nešiojimui ar laisvalaikio leidimui. Renkantis kuprinę, reikia atsižvelgti į jos patvarumą, pasiuvimą, atkreipti dėmesį ar siūlės yra tvarkingos, ar užsegimai tvirti, lengvai užsegami ir atsegami, paminkštintos petnešos ir specialiu orui pralaidžiu audiniu padengta nugarėlė.

Kokias kuprines renkasi paaugliai?

Vyresnių klasių mokiniai renkasi kuprines, ne tik rašikliams, sąsiuviniams ir knygoms nešioti, bet ir su specialiu skyrium kompiuteriui. Šis skyrius turi būti apsaugotas nuo smūgių, taip pat turi būti specialūs diržai kompiuteriui pritvirtinti, kad jis neslidinėtų po kuprinės vidų. Kuprinės gaminamos su kišene mp3 grotuvui, paliekama ertmė, skirta ausinėms išvesti, taip pat su kišenėle mobiliajam telefonui.

Rinkites stilingą kuprinę

Kuprinę reikia rinktis tokią, kuri patiktų jūsų vaikui ir atitiktų jo stilių. Vyresniam vaikui reikės subtilesnės, gal net tamsesnės arba kaip tik ryškios, vienspalvės mokyklinės kuprinės. Šviesi kuprinė greitai išsiteps, nes vaikas ją nešios kasdien, o su tamsia ar juoda kuprine moksleiviui bus paprasčiau, neišsiteps ir lengviau priderins prie uniformmos. Kuprinės su masyviais, ryškiais užtrauktukais gali būti puikus, madingas mokyklinės kuprinės akcentas.

Kokio dydžio išsirinkti mokyklinę kuprinę?

Pirmiausia reikia apgalvoti, kokio dydžio kuprinės jums reikia, kiek knygų vienai dienai reikės susidėti, ar norėsite kuprinėje sutalpinti sportinę aprangą, kuri mažiesiem tiesiog būtina. Ne tik kūno kultūrai, bet ir laisvalaikiui gamtoje ar po pamokinėje veikloje. Rinkites kvėpuojančią, leidžiančią laisvai judėti sportinę aprangą. Taip pat atkreipkite dėmesį kiek skyrių ir kišenėlių turi kuprinė. Vaikui bus lengviau kai daiktai kuprinėje sudelioti organizuotai. O ir mažus daiktus: pinigus, telefoną, rašiklius kišenelėse ras greičiau.

Koks turėtų būti mokyklinės kuprinės audinys?

Rinkites tvirtą, lengvą, kvėpuojantį audinį. Mokyklinės kuprinės labai dažnai gaminamos iš sintetinių audinių. Jie lengvesni už odą, tad vaiko nugarai neprireiks papildomo svorio. Sintetiniai audiniai taip pat atsparesni vandeniui- jei tektų eiti per lietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>